Poszukujemy gruntów, budynków i lokali

Poszukujemy gruntów, budynków i lokali

Zakup gruntów


W związku z rozwojem sieci sklepów Intermarché i Bricomarché, Grupa Muszkieterów poszukuje gruntów, na których będzie mogła uruchomić zarówno pojedyncze sklepy Intermarché i Bricomarché, jak i Rynki Muszkieterów, czyli zlokalizowane obok siebie sklepy obu szyldów.

Bliska jest nam idea rozszerzenia oferty naszych punktów handlowych i właśnie dlatego w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, w miarę możliwości, inwestujemy w stacje paliw i myjnie samochodowe.

Powierzchnie działek

minimalna powierzchnia działki pod supermarket Intermarché wynosi 5 000m2
minimalna powierzchnia działki pod supermarket Bricomarché wynosi 5 500m2
minimalna powierzchnia działki, niezbędna pod Rynek Muszkieterów wynosi 11 000m2

Najem powierzchni handlowych


Jesteśmy również zainteresowani wynajmem obiektów wolnostojących, lokali w galeriach, parkach handlowych, budynkach wielorodzinnych na potrzeby funkcjonowania sklepów Intermarché oraz Bricomarché.

Powierzchnie lokali:

minimalna powierzchnia lokalu do wynajęcia pod market Intermarché wynosi 500 m2
minimalna powierzchnia budynku, lokalu do wynajęcia pod supermarket Intermarché wynosi 1 700 m2
minimalna powierzchnia budynku, lokalu do wynajęcia pod supermarket Bricomarché wynosi 1 400 m2 oraz możliwość zrealizowania zewnętrznej powierzchni wystawienniczo-handlowej od 1000 m2

Oferty można składać za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie formularza
lub drogą mailową: inwestycje@muszkieterowie.pl

Rodzaj nieruchomości

Jeśli posiadasz grunt na sprzedaż lub powierzchnię do wynajęcia,
złóż nam ofertę wypełniając formularz:

    „Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym jest IMMO Muszkieterowie Polska sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. Św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne, KRS 0000182664; adres elektroniczny: iod@muszkieterowie.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i w celach marketingu usług własnych administratora. Przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu i inne prawa opisane szczegółowo w polityce prywatności dostępnej tutaj: Polityka Prywatności

    Wynajem nieruchomości

    Sprzedaż nieruchomości