O stacjach paliw

O stacjach paliw

W całym kraju funkcjonuje 66 stacji paliw Intermarché, co sprawia, że w rankingu przymarketowych stacji benzynowych marka jest zdecydowanym liderem.

Z myślą o środowisku

Stacje benzynowe Intermarché budowane są zgodnie z najnowszymi wymogami związanymi z ochroną środowiska, takimi jak: odsysanie oparów podczas tankowania samochodu (VRS), pełna hermetyzacja podczas dostaw paliw oraz monitorowanie wycieków ze zbiornika.

Sprawdzeni dostawcy

Aby zagwarantować najwyższą jakość paliw sprzedawanych na stacjach Intermarché, Muszkieterowie korzystają tylko i wyłącznie ze sprawdzonych oraz rzetelnych dostawców paliw. Paliwa na stacje Intermarché dostarczane są przez spółki Orlen Paliwa oraz Gaspol. Każda nowa lokalizacja automatycznie włączana jest do programu Certix, którego wykonawcą jest Instytut Nafty i Gazu.

Oferta stacji Intermarché

W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb-95, Pb-98, olej napędowy oraz LPG. Paliwa oferowane na stacjach Muszkieterów posiadają najniższe ceny w miastach, w których funkcjonują. Większość stacji Intermarché oferuje kierowcom do dyspozycji odkurzacz, kompresor oraz nalewak płynu do spryskiwaczy. Niektóre stacje wyposażone są w dystrybutory paliw z głosowym systemem ułatwiającym tankowanie. Ponadto przy wybranych punktach, działają również myjnie samochodowe i funkcjonują sklepiki o średniej powierzchni 43 m kw. Sklepiki posiadają w ofercie zarówno artykuły spożywcze, jak i artykuły motoryzacyjne: oleje i kosmetyki samochodowe, żarówki czy bezpieczniki. Klienci stacji mogą napić się kawy, korzystając z profesjonalnych ekspresów, a także posilić w kącikach bistro. Budowanie stacji paliw przy sklepach Intermarché to stały element strategii Grupy Muszkieterów.