O stacjach paliw

O stacjach paliw

W całym kraju funkcjonuje 68 stacji paliw Intermarché, co sprawia, że w rankingu przymarketowych stacji benzynowych marka jest zdecydowanym liderem.

Z myślą o środowisku

Stacje benzynowe Intermarché budowane są zgodnie z najnowszymi wymogami związanymi z ochroną środowiska, takimi jak: odsysanie oparów podczas tankowania samochodu (VRS), pełna hermetyzacja podczas dostaw paliw oraz monitorowanie wycieków ze zbiornika.

Oferta stacji Intermarché

W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb-95, Pb-98, olej napędowy oraz LPG. Paliwa oferowane na stacjach Muszkieterów posiadają najniższe ceny w miastach, w których funkcjonują. Większość stacji Intermarché oferuje kierowcom do dyspozycji odkurzacz, kompresor oraz nalewak płynu do spryskiwaczy. Niektóre stacje wyposażone są w dystrybutory paliw z głosowym systemem ułatwiającym tankowanie. Ponadto przy wybranych punktach, działają również myjnie samochodowe i funkcjonują sklepiki o średniej powierzchni 43 m kw. Sklepiki posiadają w ofercie zarówno artykuły spożywcze, jak i artykuły motoryzacyjne: oleje i kosmetyki samochodowe, żarówki czy bezpieczniki. Klienci stacji mogą napić się kawy, korzystając z profesjonalnych ekspresów, a także posilić w kącikach bistro. Budowanie stacji paliw przy sklepach Intermarché to stały element strategii Grupy Muszkieterów.