WIOSENNA EDYCJA TALENT DAYS W POZNANIU

WIOSENNA EDYCJA TALENT DAYS W POZNANIU

26 marca 2024 roku w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe targi pracy Talent Days. W wydarzeniu skierowanym do studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów nie mogło zabraknąć zespołu HR Grupy Muszkieterów.

Talent Days to największe w Polsce karierowe wydarzenie dla młodych talentów – studentów, absolwentów oraz młodych profesjonalistów, a także wiodących firm, które tych osób poszukują.  To impreza, dzięki której pracodawcy i przyszli pracownicy mają możliwość poznania się podczas bezpośrednich spotkań. Nasza obecność na targach była idealną okazją do nawiązania kontaktu z osobami, które aktualnie poszukują nowych wyzwań zawodowych. Podczas rozmów kandydaci mogli pozyskać informacje na temat kultury organizacyjnej Grupy Muszkieterów, wartości, korzyści związanych z pracą w spółkach Grupy, a także dostępnych stanowisk i możliwości rozwoju zawodowego.

Liczymy, że niektórzy z rozmówców w niedalekiej przyszłości zasilą grono naszych pracowników.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za owocne spotkania, a zespołowi HR za reprezentowanie Grupy Muszkieterów na targach.

Dodano: 26 marca 2024
Podziel się na: