TOMASZ WALIGÓRSKI WYRÓŻNIONY HERMESEM HANDLOWYM “PORADNIKA HANDLOWCA” W KATEGORII „OSOBOWOŚĆ HANDLU”

TOMASZ WALIGÓRSKI WYRÓŻNIONY HERMESEM HANDLOWYM “PORADNIKA HANDLOWCA” W KATEGORII „OSOBOWOŚĆ HANDLU”

18 maja br., podczas Gali 30-lecia “Poradnika Handlowca”, Tomasz Waligórski, Dyrektor Generalny Intermarché otrzymał Hermesa Handlowego w kategorii „Osobowość Handlu”. Nagroda była o tyle symboliczna, że zarówno nagrodzony, jak i magazyn świętowali w ostatnim czasie 30-lecie działalności w branży.

Tomasz Waligórski jest związany z siecią Intermarché od prawie 2 lat, od czerwca 2021 roku. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w Jerónimo Martins (rozpoczynając karierę w branży od stanowisk menedżerskich), w PoloMarket (pełniąc funkcję CEO firmy), a także jako Retail General Manager i Central Buying Director w Eurocash oraz Chief Commercial Officer w SPAR. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz MBA na Universidade Católica Portuguesa.

Otrzymanie statuetki Hermesa Handlowego za “Osobowość Handlu” od jednego z najważniejszych magazynów branżowych w Polsce to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że moja 30-letnia działalność w branży retail została zauważona i doceniona przez tak zacne grono ekspertówmówi Tomasz Waligórski, Dyrektor Generalny Intermarché.

W Gali „Poradnika Handlowca” wzięło udział ponad 300 osób ze świata FMCG i HoReCa, przedstawicieli sieci handlowych oraz niezależni handlowcy i restauratorzy. O tym, kto otrzyma Hermesy Handlowe zdecydowało niezależne grono ekspertów w składzie: Heidi Handkowska – Redaktor Naczelna „Poradnika Restauratora”, Maciej Dąbrowiecki – Prezes firmy Storck Polska, Maria Andrzej Faliński – Ekspert „Stowarzyszenia Forum Dialogu Gospodarczego”, Tadeusz Zagórski – Prezes Zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Wiesław Generalczyk – Redaktor Naczelny „Poradnika Handlowca”.

 

Dodano: 23 maja 2023
Podziel się na: