SZALONE PROMOCJE INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ CZEKAJĄ PODCZAS BLACK WEEK

SZALONE PROMOCJE INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ CZEKAJĄ PODCZAS BLACK WEEK

Z okazji święta zakupów, czyli Black Friday, supermarkety sieci Intermarché i Bricomarché czekają na swoich klientów z wyjątkowymi promocjami. Niższe ceny będą obowiązywać do 30 listopada br. we wszystkich sklepach obu szyldów należących do Grupy Muszkieterów w ramach tygodnia okazji – Black Week. Specjalna kumulacja obniżek w przypadku Intermarché odbywa się w okresie 24-26 listopada.

Black Week w Intermarché i Bricomarché trwa już od poniedziałku. Przez cały tydzień, w dniach 21-30 listopada na klientów obydwu szyldów czekają szalone promocje. Obowiązują zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w ramach zakupów online.

W Bricomarché już 21 listopada rozpoczęła się wyprzedaż aż do -70 proc. na wybrany asortyment. Dzięki temu klienci mogą nabywać artykuły remontowo-budowlane i ogrodowe w niespotykanie niskich cenach. Produkty podlegające promocji mogą różnić się w zależności od sklepu. Dodatkowo, w dniach 25-28 listopada na bricomarche.pl dostępna będzie specjalna oferta na zakupy online (-10 proc. za zakupy od 399 zł z kodem BLACK) w ramach Cyber Week.

W Intermarché przez cały tydzień od 24 do 30 listopada obowiązują promocje do -55 proc. na najlepsze artykuły spożywcze, w tym z kategorii świeżej, która stanowi wyróżnik oferty szyldu. Dodatkowo, od czwartku 24 listopada do soboty 26 listopada, na klientów czekają specjalne promocje aż do -70 proc. na artykuły przemysłowe. Klienci będą mogli zakupić zarówno najpotrzebniejsze produkty gospodarstwa domowego, artykuły chemiczne i kosmetyki czy zabawki dla dzieci, wszystko w wyjątkowo niskich cenach. Promocjom podlegają artykuły najbardziej znanych marek, jak i marek własnych Intermarché.

– Najbliższe kilka tygodni to okres wzmożonych zakupów, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom jak najkorzystniejsze oferty rabatowe w kluczowym okresie przedświątecznym. Będą oni mogli skorzystać z promocji w Intermarché robiąc regularne zakupy spożywcze, ale dzięki temu, że oferujemy też promocje na asortyment przemysłowy, mogą pomyśleć o zakupach długoterminowych, co jest bardzo korzystne w obecnych czasach, kiedy klienci jeszcze staranniej planują swoje zakupy. Z kolei w Bricomarché znajdą oni obniżki sięgające aż -70 proc. obejmujące wiele atrakcyjnych produktów typu „dom i ogród oraz atrakcyjne rabaty na zakupy online mówi Bartłomiej Tarłowski, Menadżer ds. rozwoju franczyzy i komunikacji korporacyjnej.

Podczas Black Week rozpoczyna się także konkurs Intermarché. Klienci będą mogli wygrać pralkę, suszarkę, robota sprzątającego czy inne wyjątkowe produkty firmy Samsung. Warunkiem udziału w konkursie jest zakup produktów firmy Air Wick, Bryza, Finish, Lovela i/lub Vanish za kwotę min. 35 zł. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wyczyscnagrody.pl.

Intermarché oferuje swoim klientom także specjalne bony. Kupując specjalnie oznaczone produkty wybranych marek za kwotę min. 50 zł, klienci korzystający z Aplikacji Mobilnej Intermarché lub posiadający Kartę Klienta, uzyskają e-bon o wartości 5 zł.

 

Dodano: 25 listopada 2022
Podziel się na: