ŚWIĘTO MUSZKIETERÓW

ŚWIĘTO MUSZKIETERÓW

Święto Muszkieterów to spotkanie integracyjne dla przedsiębiorców szyldów Intermarché i Bricomarché. Czas zabawy, relaksu, rozmów, nawiązywania nowych znajomości i zacieśniania przyjaźni. To także forma podziękowania za codzienną pracę właścicieli supermarketów na rzecz Grupy Muszkieterów i ich zaangażowanie w rozwój jej struktur na terenie Polski.

Tegoroczne wydarzenie pod hasłem „Na fali współpracy” odbywało się w Hotelu Diune w Kołobrzegu w dniach 15-17 września. Na zgłoszonych ponad 300. uczestników czekała prawdziwa moc atrakcji. W przepięknej, letniej aurze przedsiębiorcy wraz z rodzinami mogli brać udział w grze terenowej, quizach, warsztatach kulinarnych, pokazach straży pożarnej i ratownictwa medycznego, doświadczeniach prezentowanych przez szalonych naukowców oraz w uroczystych kolacjach. Dodatkowo wieczorne integracje urozmaicone były występem kabaretowym performera i iluzjonisty Pana Li oraz koncertem Sylwii Grzeszczak. Sobotnia noc zakończyła się zabawą taneczną przy dźwiękach muzyki na żywo.

To był wspólny czas w pełni wykorzystany. Jak widać dobrze być razem – na co dzień i od święta. Zwłaszcza w Święto Muszkieterów!

Wszystkim przedsiębiorcom i ich rodzinom biorącym udział w wydarzeniu serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii. Atmosfera była wspaniała, co mamy nadzieję zostało uwiecznione na zdjęciach.

 

Dodano: 21 września 2023
Podziel się na: