SKLEP BRICOMARCHÉ W GORLICACH – JUŻ OTWARTY!

SKLEP BRICOMARCHÉ W GORLICACH – JUŻ OTWARTY!

10 kwietnia br. (środa), przy ul. Chopina 20 w Gorlicach otworzono pierwszy w mieście, a 12. w województwie małopolskim sklep Bricomarché. To jednocześnie pierwsza placówka prowadzona przez nowego przedsiębiorcę Grupy Muszkieterów, Tomasza Swaryczewskiego. W dniu otwarcia klientom zapewniono liczne konkursy z nagrodami, a także atrakcyjne promocje.

Nowy sklep ma 3800 mkw. powierzchni handlowej, 1550 mkw. ogrodu zewnętrznego oraz 300 mkw. specjalnej wiaty budowlanej i oferuje klientom szeroki wachlarz produktów.  Mieszkańcy miasta i okolic zyskują dostęp do ponad 30 tysięcy artykułów z czterech sektorów: budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród. W ofercie sklepu znajdują się również rośliny pozyskiwane od lokalnych dostawców.

Poza bogatym asortymentem, klienci mogą korzystać z dodatkowych usług: transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów – blatów i drzwi na miejscu. Placówka realizuje także zamówienia artykułów drogą internetową, z możliwością odbioru w sklepie w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu i bez konieczności stania w kolejce.

W Bricomarché zatrudnienie znalazła 30-osobowa kadra pracownicza. Do dyspozycji klientów są 4 kasy, a przed sklepem udostępniono 80 miejsc parkingowych.

Jestem nowym przedsiębiorcą w Grupie Muszkieterów, ale dzięki mojej rodzinie, prowadzącej sklep Bricomarché w Mogilnie doskonale znam sieć i wiem, jak atrakcyjna jest jej oferta dla klientów, a także na jakie wsparcie mogą liczyć zrzeszeni w niej franczyzobiorcy. Dlatego bardzo się cieszę, że wspólnie z Bricomarché możemy wprowadzić szeroką ofertę sieci do kolejnego miasta w województwie małopolskim oraz zaoferować mieszkańcom Gorlic i okolic wysokiej jakości artykuły do domu czy ogrodu w przystępnych cenach – mówi Tomasz Swaryczewski, właściciel sklepu w Gorlicach.

W dniu oficjalnego otwarcia kupującym zapewniono liczne konkursy z nagrodami oraz atrakcyjne promocje. Dodatkowo, wszyscy klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Moje Bricomarché, czyli pobiorą aplikację lub odbiorą fizyczną kartę w sklepie, już od pierwszego dnia mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona. 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Gorlicach:

  • Data otwarcia: 10 kwietnia 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Chopina 10, 38-300 Gorlice
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 8:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo
Dodano: 10 kwietnia 2024
Podziel się na: