ROCZNE SPOTKANIE FRANCZYZOBIORCÓW INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ

ROCZNE SPOTKANIE FRANCZYZOBIORCÓW INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ

W ubiegłą środę, 29 listopada w Cinema City Kinepolis w Poznaniu odbyło się Zebranie Narodowe Grupy Muszkieterów, czyli najważniejsze w roku spotkanie wszystkich właścicieli supermarketów Intermarché i Bricomarché w Polsce.

Dla przedsiębiorców była to niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z nowym zarządem polskich struktur Grupy Muszkieterów, a także z członkami nowego zarządu Spółki Les Mousquetaires (SLM), czyli osób, które w obecnej kadencji będą sprawować funkcje zarządcze Grupy w Europie.

Tematem przewodnim spotkania był rozwój Grupy Muszkieterów. Thierry Cotillard, prezes SLM przedstawił perspektywy rozwoju Grupy na arenie międzynarodowej, natomiast przedstawiciele zarządów Intermarché i Bricomarché odnieśli się do aktualnej sytuacji rynkowej i planów rozwoju na rodzimym rynku.

Podczas zebrania był też czas na oficjalne powitanie nowych przedsiębiorców, którzy dołączyli do Grupy w ostatnim czasie. Zgodnie z tradycją ich przyjęcie do muszkieterskiej społeczności wyrażono przez przekazanie szpady, jako symbol walki o niskie ceny.

Zebrania Krajowe są jednym z narzędzi pozwalających franczyzobiorcom mieć realny wpływ na Grupę Muszkieterów. Stanowią nie tylko szansę na wymianę myśli oraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również są wyrazem zaangażowania właścicieli sklepów w realizację wspólnych celów. Oprócz merytorycznych wystąpień był także czas na wspólne celebrowanie spotkania ludzi, których połączyła pasja do biznesu.

Dziękujemy naszym franczyzobiorcom za tak liczny udział w spotkaniu.

 

Dodano: 04 grudnia 2023
Podziel się na: