POWSTAŁ KOLEJNY SKLEP SIECI INTERMARCHÉ

POWSTAŁ KOLEJNY SKLEP SIECI INTERMARCHÉ

Intermarché wraca do Bielska-Białej. Od 9 grudnia br. mieszkańcy mogą robić zakupy w placówce stworzonej zgodnie z konceptem Power. Dzięki temu klienci mają dostęp do szerokiej oferty świeżych produktów oraz artykułów z kategorii bio i fit. Otwarcie nowej lokalizacji to także nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy do budżetu miasta oraz akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów.  To jednak nie jedyne plany Grupy związane z dalszym rozwojem w tej okolicy. W pierwszym kwartale 2022 roku w Bielsku-Białej ma powstać sklep Bricomarché oferujący produkty z kategorii „dom i ogród”. 

Nowy sklep Intermarché to nowy komfort robienia zakupów. Klienci sieci mają dostęp do świeżych produktów przygotowywanych na miejscu – w sklepie znajduje się wędzarnia i piekarnia – oraz pochodzących od lokalnych dostawców. W celu zapewnienia maksymalnej świeżości oferowanych artykułów mięsnych i rybnych, w supermarkecie prowadzone są także rozbiór mięsa i sprzedaż ryb na lodzie. Odpowiedzią na potrzeby klientów są również gotowe produkty garmażeryjne znajdujące się w ofercie sklepu. Zgodnie z założeniami konceptu Power układ sklepu Intermarché w Bielsku-Białej został stworzony z myślą o wygodzie odwiedzających. 

Placówka otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 18:00. Powierzchnia supermarketu wynosi 1320 mkw, a na parking składa się 114 miejsc postojowych. W 2022 rok planowane jest także wdrożenie usługi Drive, która ułatwi mieszkańcom Bielska-Białej dokonywanie zakupów online. W supermarkecie honorowane są bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. 

– Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prowadzony przez nas supermarket był przystępny dla klientów i oferował im szeroką gamę produktów w dobrych cenach. Zależy nam również na tym, aby być częścią społeczności i wspierać miejscową gospodarkę, dlatego cieszymy się, że współpracując z lokalnymi dostawcami możemy dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości – mówią Mariusz i Agnieszka Byblewscy, właściciele sklepu Intermarché w Bielsku-Białej, i dodają – Idea „niezależności we współzależności” oraz wsparcia każdego przedsiębiorcy stojące za działalnością Grupy Muszkieterów są nam dobrze znane, ponieważ zarządzaliśmy już wcześniej sklepem sieci Intermarché. Cieszymy się z nowej szansy na prowadzenie działalności pod szyldem w nowej lokalizacji. Oznacza to, iż Grupa wspiera nas, swoich członków, w prowadzeniu naszego biznesu oraz wykazała się dużym zrozumieniem naszej sytuacji. Posiadamy niezbędną wiedzę, aby z powodzeniem odpowiadać na potrzeby mieszkańców Bielska-Białej i stale się rozwijać. W 2022 roku planujemy uruchomić w naszym supermarkecie usługę Intermarché Drive. 

Podczas wydarzenia otwarcia odwiedzający przez cały dzień mogą liczyć na dobrą zabawę i liczne atrakcje prowadzone przez konferansjera. Na klientów, którzy zrobią zakupy za określoną kwotę, czekają również paczki upominkowe. 

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Bielsku-Białej: 

  • Adres sklepu: ul. Żywiecka 19a, 43-300 Bielsko-Biała  
  • Data otwarcia: 9.12.2021, godz. 9:00 – 21:00 
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-21.00, ndz: 10.00-18.00  
  • Liczba pracowników: ok. 40 
  • Liczba kas: 5 
  • Liczba referencji: ponad 25 tys. 
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo 

Ważną korzyścią z otwarcia każdego nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. 

 

Dodano: 09 grudnia 2021
Podziel się na: