PO ZAKUPY NA ROWERZE? Z INTERMARCHÉ TO MOŻLIWE!

PO ZAKUPY NA ROWERZE? Z INTERMARCHÉ TO MOŻLIWE!

Z myślą o środowisku naturalnym i miłośnikach rowerów, sieć supermarketów Intermarché wprowadziła innowacyjną usługę – wózki Koursavélo. Klienci wybranych sklepów mogą skorzystać z nowego rozwiązania, które nie tylko ułatwi codzienne zakupy, ale także umożliwi fanom jednośladów wygodny transport zakupionych produktów.

Wózek Koursavélo to specjalny kosz zakupowy na kółkach, wyposażony w dwie izotermiczne torby, który może być użytkowany na zakupach zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Pomysł zrodził się we Francji, gdzie rower jest jednym z częściej wykorzystywanych środków transportu. Sama nazwa wywodzi się też od francuskiego „courses à vélo„, co oznacza „po zakupy na rowerze”.

Jak dotąd, nowa usługa Koursavélo dostępna jest w sklepach Intermarché w Ustce, Grajewie, Słupsku i Słubicach.

Udostępnienie usługi Koursavélo to kolejny krok Intermarché w stronę zwiększenia komfortu robienia zakupów. To również rozwiązanie propagujące zdrowy styl życia, a przez to wpisujące się w filozofię naszej firmy. Zależy nam, aby nasze usługi pomagały klientom Intermarché kształtować odpowiednie nawyki, również podczas codziennych zakupów. Rower to świetna alternatywa dla samochodu, szczególnie w nadchodzącym okresie letnim, dlatego mamy nadzieję, że wózki będą chętnie wykorzystywane – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego funkcjonalność nowego rozwiązania zakupowego, które nie tylko pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym, ale odmienia oblicze rowerów, jak do tej pory służących głównie rekreacji.

Zobacz film

https://youtu.be/d2gTrBCPlwQ

Dodano: 01 lipca 2016
Podziel się na: