PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W WĄBRZEŹNIE JUŻ OTWARTY. WŁAŚCICIELEM PREZES ZARZĄDU GRUPY MUSZKIETERÓW.

PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W WĄBRZEŹNIE JUŻ OTWARTY. WŁAŚCICIELEM PREZES ZARZĄDU GRUPY MUSZKIETERÓW.

Sieć Bricomarché  kontynuuje ekspansję i otwiera kolejny sklep, tym razem zarządzany przez Prezesa Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce. Otwarta 10 kwietnia br. (środa) placówka w Wąbrzeźnie to 11. placówka w województwie kujawsko-pomorskim. To jednocześnie drugi sklep Marzeny i Sławomira Czarneckich.

Grupa Muszkieterów wyróżnia się unikatowym modelem biznesowym, w ramach którego kluczowe funkcje w strukturach Grupy pełnią zrzeszeni w niej przedsiębiorcy. Sławomir Czarnecki, Prezes Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce, jest doskonałym tego przykładem. Oprócz kierowania Grupą, wraz z żoną Marzeną, prowadzi własne sklepy – od 2010 roku Bricomarché w Świeciu, a od 10 kwietnia br. również w Wąbrzeźnie.

Sklep w Wąbrzeźnie mieści się na terenie galerii handlowej Smart Park przy ul. Okrężnej 17 i jest pierwszym sklepem sieci w tej miejscowości. Posiada blisko 1800 mkw. hali handlowej i 1600 mkw. ogrodu zewnętrznego oraz oferuje 22 tys. referencji z kategorii: budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród. W ofercie sklepu znajdują się również rośliny pozyskiwane od lokalnych dostawców.

Poza szeroką ofertą produktową, sklep umożliwia również dodatkowe udogodnienia dla klientów, m.in. transport pod wskazany adres, pomoc przy załadunku zakupionych towarów czy cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych – blatów i drzwi. W nowym sklepie można wygodnie dokonać zakupów na raty, za pomocą bonów GM i kart Sodexo czy zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez potrzeby stania w kolejce.

Klienci Bricomarché w Wąbrzeźnie mają do dyspozycji parking na terenie centrum handlowego, a wewnątrz lokalu mogą skorzystać z 3 kas oraz wsparcia 22-osobowej kadry pracowniczej. Na teren sklepu bez problemu wejdą w towarzystwie swojego pupila – placówka jest przyjazna dla zwierząt. Mając na względzie działania proekologiczne, punkt został też wyposażony w panele fotowoltaiczne, zainstalowane jako dach wiaty przeznaczonej na potrzeby ogrodu.

 – Dzięki naszemu doświadczeniu w prowadzeniu własnego sklepu Bricomarché, a także dzięki wiedzy zdobytej w ramach pracy w strukturach centralnych Grupy Muszkieterów, jesteśmy z żoną w pełni świadomi korzyści, jakie niesie ta współpraca. To dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny sklep i tym samym dać przykład kolejnym przedsiębiorcom. Wspieramy proces rozwoju Grupy – zarówno wspierając innych franczyzobiorców, jak i poprzez konsekwentne zwiększanie liczby działających sklepów i realizację strategii ekspansji, aby stać się siecią numer 3. w Polsce – mówi Sławomir Czarnecki, współwłaściciel sklepu Bricomarché w Wąbrzeźnie.

Z okazji otwarcia, dla mieszkańców Wąbrzeźna przygotowano liczne atrakcje i konkursy z nagrodami, a także animacje. Dodatkowo, wszyscy klienci będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia działalności placówki mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Wąbrzeźnie:

  • Data otwarcia: 10 kwietnia 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Okrężna 17, 87-200 Wąbrzeźno
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony GM, karty Sodexo

 

Dodano: 10 kwietnia 2024
Podziel się na: