PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W USTRONIU

PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W USTRONIU

Sieć Bricomarché wzmacnia swoją pozycję w kolejnym województwie i otwiera 14. sklep na Śląsku. Nowa placówka popularnej sieci supermarketów „dom i ogród” rozpoczęła działalność 21 lutego br. (środa). Jest zlokalizowana w pasażu handlowym w Ustroniu i jest trzecim sklepem należącym do Jolanty i Henryka Ziomkowskich, lokalnych przedsiębiorców zrzeszonych w ramach Grupy Muszkieterów.

Sieć Bricomarché kontynuuje ekspansję na polskim rynku DIY i otwiera kolejny sklep w województwie śląskim, tym razem w Ustroniu. Właściciele placówki, Jolanta i Henryk Ziomkowscy prowadzą również sklepy Bricomarché w Pszczynie oraz Siemianowicach Śląskich.

Supermarket w Ustroniu jest pierwszym punktem Bricomarché w tej miejscowości. Nowo otwarty sklep mieści się w nowym pasażu handlowym i posiada prawie 2000 mkw. powierzchni handlowej oraz 1550 mkw. ogrodu zewnętrznego. W placówce zatrudniono 24-osobową kadrę, która służy pomocą klientom dokonującym wyboru spośród szerokiego wachlarza oferowanych produktów. Do dyspozycji kupujących jest ok. 28 tys. referencji z kategorii: ogród, artykuły do majsterkowania, materiały budowlane oraz artykuły dekoracyjne.

Ponadto, na miejscu klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak: transport zakupionych produktów pod wskazany adres, transport HDS, cięcie blatów, parapetów czy płyt OSB na życzenie.

– Jest to już trzeci sklep Bricomarché, który mamy przyjemność otwierać i niezmiernie cieszymy się, że po raz kolejny możemy podjąć się prowadzenia biznesu wspólnie z Grupą Muszkieterów. Z wieloletniego doświadczenia pracy z Grupą wiemy już, że możemy liczyć na wsparcie na każdym etapie działalności. Tym samym cieszymy się, że możemy wprowadzić szeroką ofertę Bricomarché do kolejnego miasta w naszym województwie i zaoferować klientom wysokiej jakości artykuły do domu i ogrodu w przystępnych cenach – mówi Jolanta Ziomkowska, właściciel sklepu Bricomarché w Ustroniu.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Ustroniu: 

  • Data otwarcia: 21 lutego 2024 r. (środa) 
  • Adres sklepu: ul. Wiejska 13, 43-450 Ustroń 
  • Godziny otwarcia: 8-20 poniedziałek-sobota 
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo 
Dodano: 21 lutego 2024
Podziel się na: