PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W BIAŁEJ PODLASKIEJ – JUŻ OTWARTY!

PIERWSZY SKLEP BRICOMARCHÉ W BIAŁEJ PODLASKIEJ – JUŻ OTWARTY!

W Białej Podlaskiej, przy ul. Sportowej 6 właśnie otwarto pierwszy sklep Bricomarché. To 7. punkt sieci w województwie lubelskim, a jednocześnie pierwszy prowadzony przez parę dawnych pracowników Grupy Muszkieterów – Justynę i Przemysława Sienickich, którzy pod skrzydłami rozpoznawalnej marki zdecydowali się „odmienić swoje życie” i zostać przedsiębiorcami. Sobotniemu otwarciu sklepu towarzyszyły liczne atrakcje, a już teraz, przyciąga uwagę mieszkańców szeroką ofertą artykułów do domu i ogrodu w przystępnych cenach.

Sklep Bricomarché w Białej Podlaskiej jest pierwszym punktem należących do związanego z Grupą Muszkieterów małżeństwa przedsiębiorców, Justyny i Przemysława Sienickich. Pani Justyna zdobywała w przeszłości doświadczenie w strukturach Bricomarché jako kierowniczka sklepu w Łomży. Zgromadzoną wiedzę wykorzystuje teraz we własnym sklepie, który mieści się w Białej Podlaskiej, przy ul. Sportowej 6.

Placówka oferuje klientom szeroki wybór asortymentu w postaci 30 tys. referencji. Wśród nich znajdują się produkty z kategorii takich jak: materiały budowlane, produkty ogrodowe, dekoracje czy rośliny, te ostatnie właściciele pozyskują bezpośrednio od lokalnych dostawców. Klienci mogą korzystać również z dodatkowych usług: transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów drewnianych i drewnopochodnych – blatów i drzwi. W nowym sklepie można także zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez konieczności stania w kolejce.

Bricomarché w Białej Podlaskiej ma halę sprzedażową o powierzchni 3080 mkw., ogród zewnętrzny zajmujący łącznie 1500 mkw. oraz specjalną wiatę budowlaną (to kolejne 600 mkw. powierzchni). Do dyspozycji klientów sklepu są 3 kasy, a na miejscu obsłuży ich 25-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza.

Wraz z mężem doskonale znamy sieć Bricomarché i wiemy, jak atrakcyjna jest jej oferta dla klientów, a także jakie korzyści dla przedsiębiorców niesie współpraca z Grupą Muszkieterów. Dlatego bardzo nas cieszy, że możemy zrealizować nasze marzenie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa właśnie z Bricomarché i wspólnymi siłami otworzyć pierwszy sklep sieci w Białej Podlaskiej – mówi Justyna Sienicka, współwłaścicielka sklepu w Białej Podlaskiej.

Na klientów w Białej Podlaskiej czekały z okazji otwarcia liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.  Dodatkowo wszyscy klienci, będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzyma e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.   

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Białej Podlaskiej:

  • Data otwarcia: 23 marca 2024 r. (sobota)
  • Adres sklepu: ul. Sportowa 6, 21-500 Biała Podlaska
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–21:00; w niedziele handlowe w godz. 9:00–16:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo
Dodano: 25 marca 2024
Podziel się na: