PIERWSZY BRICOMARCHÉ W WYSZKOWIE KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W WYSZKOWIE KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 28 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Wyszkowa, w województwie mazowieckim, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Piłsudskiego 48, będący pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 156. w Polsce, rozpoczął oficjalnie działalność w środę – 5 grudnia br.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 5 grudnia br. W tym dniu od godz. 8.00 do 21.00 na mieszkańców Wyszkowa i okolic czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych atrakcji, np. wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zaplanowane były także atrakcje dla dzieci – kącik zabaw z animatorką.

Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. Bricomarché w Wyszkowie zaoferuje klientom około 30 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach, a także fachowe doradztwo. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego oraz zaangażowanego sąsiada, a jednocześnie solidnego partnera w interesach. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Od 5 grudnia br. Klienci mają do dyspozycji sklep o powierzchni około 2 tys. m2, a także ogród o powierzchni 1,5 tys. m2, , gdzie w okresie przedświątecznym dostępne będą m.in. choinki. Nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców mówi Piotr Stachów, właściciel sklepu Bricomarché w Wyszkowie.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Wyszkowie:

  • Adres sklepu: ul.Piłsudskiego 48
  • Godziny otwarcia: pon.pt. 08.0021.00, sb 08.0020.00, ndz. handl. 10.0018.00
  • Liczba kas: 3
  • Dodatkowe usługi: cięcie (płyt, parapetów, drzwi, blatów), transport, pomoc w załadunku zakupionego towaru
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów

 

 

 

Dodano: 06 grudnia 2018
Podziel się na: