PIERWSZY BRICOMARCHÉ W LUBARTOWIE

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W LUBARTOWIE

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 23 miejsca pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Lubartowa, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Lubelskiej 104A, będący 4. sklepem tej sieci województwie lubelskim, oficjalnie rozpocznie działalność w środę – 11 kwietnia.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbędzie się 11 kwietnia od godz. 8.00. W tym dniu na lubartowian będzie czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z licznych promocji, a także uczestniczyć w loterii paragonowej.

Bardzo się cieszymy, że we Lubartowie pojawił się pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu, a nadchodzącej wiosny będzie on popularnym miejscem zakupów produktów i akcesoriów do domów i ogrodów – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego i zaangażowanego sąsiada oraz solidnego partnera w interesach. Właściciele sklepów współpracują z lokalnymi dostawcami, a dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty wszystkich działów sklepu. Szczególnie polecam działy dekoracje oraz ogród, gdzie nasi klienci znajdą produkty pożądane o tej  porze roku mówi Arkadiusz Zapora, właściciel sklepu Bricomarché we Lubartowie i dodaje Profesjonalna i miła obsługa będzie wizytówką naszego sklepu.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché we Lubartowie:

Adres sklepu: ul. Lubelska 104A

Godziny otwarcia: pon.-sob. 07.00-20.00, nd. 10.00-18.00

Liczba kas: 3

Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty

Liczba miejsc parkingowych: 82

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • 28 000 tys. artykułów,
  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
  • ogród zewnętrzny,
  • produkty od lokalnych dostawców m.in. rośliny,
  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,
  • usługa cięcia płyt

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski
  • Place Zabaw – Muszkieterowie
  • Wakacje z Muszkieterami
Dodano: 11 kwietnia 2018
Podziel się na: