PIERWSZY BRICOMARCHÉ W GNIEŹNIE

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W GNIEŹNIE

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 27 miejsc prac, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Gniezna, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Składowej 2, będący 29. sklepem tej sieci w województwie wielkopolskim, oficjalnie rozpoczął działalność w środę – 11 kwietnia.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 11 kwietnia od godz. 8.00. W tym dniu na gnieźnian czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych promocji, a także uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami: telewizorem, robotem kuchennym, kosiarką, deską elektryczną czy zestawem narzędzi.

Bardzo się cieszymy, że w Gnieźnie pojawił się pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu, a nadchodzącej wiosny będzie on popularnym miejscem zakupów produktów i akcesoriów do domów i ogrodów – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego i zaangażowanego sąsiada oraz solidnego partnera w interesach. Właściciele sklepów współpracują z lokalnymi dostawcami, a dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Wiosna zagościła w naszym kraju w pełni, nadszedł czas na prace ogrodowe. Szeroka oferta działu ogrodowego jest najlepszą zachętą do odwiedzenia nowo otwartego Bricomarché. Jestem przekonany, że klienci znajdą w naszym asortymencie wszystko, co potrzebne do tego, aby przygotować swoje domy i ogrody na najcieplejsze miesiące roku – mówi Jacek Marecki, właściciel sklepu Bricomarché we Gnieźnie.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché we Gnieźnie:

Adres sklepu: ul. Składowa 2

Godziny otwarcia: pon.pt. 07.0021.00, sb. 07.0018.00, ndz. 10.0018.00

Liczba kas: 3

Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów

Liczba miejsc parkingowych: 120

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • 28 000 tys. artykułów,
  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
  • ogród zewnętrzny,
  • produkty od lokalnych dostawców m.in. rośliny,
  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,
  • usługa cięcia płyt

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski
  • Muszkieterowie dla Polek
  • Place Zabaw – Muszkieterowie
  • Wakacje z Muszkieterami
Dodano: 11 kwietnia 2018
Podziel się na: