OTWARCIE 155. BRICOMARCHÉ W POLSCE

OTWARCIE 155. BRICOMARCHÉ W POLSCE

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 26 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Radzynia Podlaskiego, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Kazimierza Prejznera 4, będący pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 155. w Polsce, rozpoczął oficjalnie działalność w środę – 5 grudnia br.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się się 5 grudnia br. W tym dniu od godz. 8.00 do 20.00 na mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych atrakcji, np. wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zaplanowane były także atrakcje dla dzieci, m.in. malowanie buziek.

Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. Bricomarché w Radzyniu Podlaskim zaoferuje klientom około 26 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z oferowanych produktów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny czy nawozy – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodajeŁącznie w 4 kwartale br. uruchomimy 5 marketów Bricomarché, a w całym roku będzie to 9 nowych sklepów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach, a także fachowe doradztwo. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego oraz zaangażowanego sąsiada, a jednocześnie solidnego partnera w interesach. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Od 5 grudnia br. Klienci mają do dyspozycji salę sprzedaży oraz wiatę budowlaną o łącznej powierzchni 2 tys. m2. Natomiast na wiosnę planujemy otworzenie dodatkowo ogrodu o powierzchni 1,5 tys. m2. Zwiększy się również dostępna liczba artykułów – obecnie wynosi ona 26 tys., a na wiosnę będzie to już 29 tys. mówi Jarosław Włodkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Radzyniu Podlaskim i dodaje Niemniej już teraz nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców i oferuje możliwość domówienia produktów, które nie są dostępne w standardowej sprzedaży.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Radzyniu Podlaskim:

  • Adres sklepu: ul.Kazimierza Prejznera 4
  • Godziny otwarcia: pon.sob. 08.0020.00, ndz. handl. 10.0018.00
  • Liczba kas: 3
  • Parking (liczba aut): 60                               
  • Dodatkowe usługi: cięcie (blaty, parapety, płyty, drzwi), transport, pomoc w załadunku zakupionego towaru
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów.

 

 

 

Dodano: 05 grudnia 2018
Podziel się na: