NOWY PLAC ZABAW W STARYM MIEŚCIE OD INTERMARCHE

NOWY PLAC ZABAW W STARYM MIEŚCIE OD INTERMARCHE

17 czerwca w Starym Mieście odbędzie się otwarcie 138. „Placu zabaw – Muszkieterowie”. Obiekt powstał w ramach prowadzonej od 2008 roku kampanii Fundacji Muszkieterów, zrzeszającej właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché. Plac zabaw w Starym Mieście w województwie wielkopolskim zlokalizowany jest na terenie Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła, przy ul. Rychwalskiej  i zostanie oficjalnie otwarty 17 czerwca br. o godz. 15.00.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepu Intermarché w Starym Mieście, Fundacji Muszkieterów oraz władz samorządowych, przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom miasta.

Celem kampanii „Place Zabaw – Muszkieterowie” jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych i kolorowych miejsc do zabawy. Akcja prowadzona jest przy wsparciu władz lokalnych, które wyznaczają i przygotowują teren, na którym budowane są place zabaw. Muszkieterowie pokrywają koszty zakupu oraz montażu zestawów zabawowych.

„Place zabaw-Muszkieterowie” to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które są niezwykle istotne nie tylko dla Fundacji, ale dla całej Grupy Muszkieterów. Z tego właśnie względu place zabaw powstają tam, gdzie ich naprawdę brakuje, a gotowy obiekt staje się własnością lokalnej społecznościmówi Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Każdy plac zabaw Muszkieterów wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, instalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i zestaw sprawnościowy. Place zabaw dostępne są dla wszystkich maluchów oraz ich rodziców.

 

Dodano: 14 czerwca 2018
Podziel się na: