NOWY INTERMARCHÉ W WIELICZCE

NOWY INTERMARCHÉ W WIELICZCE

50 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców – to główne korzyści dla Wieliczki, które przyniesie nowy supermarket spożywczy Intermarché. 18. sklep tej sieci w Małopolsce i jednocześnie 233. w Polsce rozpocznie oficjalnie działalność w czwartek, 23 listopada o godz. 9.00.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że staliśmy się częścią wielickiej społeczności. To dla nas wyzwanie, ponieważ chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców regionu, oferując im produkty najwyższej jakości. Zaproponujemy klientom pyszne wędliny z naszej wędzarni, produkowane na miejscu według polskich receptur, świeże mięso z własnego rozbioru, ale również produkty regionalne czy ekologiczne – mówi Beata Gołębiewska, która wraz z mężem prowadzi supermarket Intermarché w Wieliczce i dodaje – Bardzo zależy nam na zbudowaniu długotrwałych relacji, zarówno z lokalnymi dostawcami, jak i mieszkańcami Wieliczki oraz okolic.

Dla klientów, Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie. Oprócz działalności biznesowej, Grupa Muszkieterów, jako część lokalnej społeczności, aktywnie włącza się w jej życie. Właściciele sklepu chcą wspierać mieszkańców Wieliczki m.in. poprzez udział w kampaniach realizowanych przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki tym akcjom w mieście będą odbywać się m.in. coroczne zbiórki krwi oraz żywności.

Skupiamy się nie tylko na handlowym aspekcie naszej pracy, ale chętnie będziemy uczestniczyć w akcjach charytatywnych i społecznych. Naszym pierwszym wkładem, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Wieliczki jest wybudowane przez nas rondo przy ul. Tadeusza Kościuszkipodsumowuje Waldemar Gołębiowski, współwłaściciel Intermarché w Wieliczce i dodaje – Dodatkowo, w związku z tym, że nowy wielicki supermarket jest punktem handlowym zarejestrowanym bezpośrednio w Wieliczce, należne, płacone przez nas podatki zasilą budżet gminy.

23 listopada br., podczas oficjalnego otwarcia sklepu, na klientów będą czekały liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, animator, prezent w postaci torby zakupowej dla każdego klienta, bransoletki dla klientów, którzy wydadzą na zakupy co najmniej 100 zł oraz paczki dla kupujących za minimum 120 zł.

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Wieliczce:

  • Adres sklepu: ul. Tadeusza Kościuszki 30
  • Godziny otwarcia: pon.-sob. 07.00-21.30, ndz. 09.00-20.00
  • Godziny otwarcia 23 listopada: 09.00-21.30
  • Liczba kas: 7
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów
  • Liczba miejsc parkingowych: 104

 

Dodano: 22 listopada 2017
Podziel się na: