NOWO OTWARTE BRICOMARCHÉ W BYTOMIU Z SZEREGIEM DODATKOWYCH USŁUG DLA KLIENTÓW

NOWO OTWARTE BRICOMARCHÉ W BYTOMIU Z SZEREGIEM DODATKOWYCH USŁUG DLA KLIENTÓW

To będzie już 159. sklep typu „dom i ogród” Bricomarché w Polsce, a 11. w województwie śląskim. Rozwój sieci oznacza liczne udogodnienia dla mieszkańców regionu. Społeczność Bytomia i okolic zyska bliski dostęp do oferty sklepów Bricomarché, a także nowe miejsca pracy, akcje społeczne oraz dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków.

Wielkie otwarcie sklepu Bricomarché odbędzie się 11 września 2019 roku. Supermarket będzie wówczas czynny w godzinach 8.00 – 21.00, a na przybyłych gości będzie czekała moc atrakcji: prezenty, konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci i dorosłych, prezentacje dostawców oraz loty balonem w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych

– Supermarket Bricomarché w Bytomiu zaoferuje klientom dobrej jakości  produkty do domu i ogrodu, w atrakcyjnych cenach. Ponadto, w sklepie dostępne będą dodatkowe usługi takie jak: pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, w tym HDS, czyli ciężarówką z wyciągnikiem prosto na miejsce prowadzonej budowy, wymiana butli gazowych, wycinanie otworów w zlewozmywakach oraz zamówienie rolet na wymiar. Mamy nadzieję, że Bricomarché na Stroszku będzie postrzegane jako przyjazny sąsiad i solidna firma  – mówi Marek Gawliński, właściciel supermarketu Bricomarché w Bytomiu.

Powierzchnia supermarketu liczy 2 000 m2, obok znajduje się ogród zewnętrzny zajmujący 1 300 moraz wiata budowlana o powierzchni 450 m2. Do dyspozycji klientów są 32 miejsca parkingowe z 282 mieszczących się w Parku Handlowym „Stary Stadion”. W ofercie sklepu są dostępne artykuły z czterech działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu oraz dekoracji. Ponadto klienci będą mogli zakupić rośliny pochodzące od lokalnych dostawców.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Bytomiu:

  • Adres sklepu: Narutowicza 11E
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-21.00, ndz. handlowa: 10.00-18.00
  • Liczba pracowników: 30
  • Liczba kas: 3
  • Liczba referencji: 27 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, Blik, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo
Dodano: 09 września 2019
Podziel się na: