MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ PIERWSZE BRICOMARCHÉ W KOSZALINIE

MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ PIERWSZE BRICOMARCHÉ W KOSZALINIE

165. supermarket sieci Bricomarché w Polsce zostanie otwarty 11 marca. Grupa Muszkieterów zlokalizuje nowy sklep pod tym szyldem w Koszalinie. Dla mieszkańców oznacza to dostęp do 30 tys. produktów do domu i ogrodu, nowe miejsca pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta pochodzące z podatków oraz akcje społeczne. Będzie to już 15. sklep sieci w województwie zachodniopomorskim.

Uroczyste otwarcie supermarketu Bricomarché odbędzie się 11 marca 2020 roku. Dla przybyłych klientów przewidziane są atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami. W tym dniu nowo otwarty supermarket będzie czynny w godzinach 8.00-21.00.

Cieszymy się, że mieszkańcy Koszalina zyskają wkrótce bezpośredni dostęp do bogatej oferty produktowej Bricomarché. W asortymencie naszego supermarketu klienci znajdą około 30 tysięcy produktów z 4 działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Ponadto sklep zaoferuje fachowe doradztwo pracowników – mówi Krzysztof Grześków, właściciel sklepu Bricomarché w Koszalinie i dodaje Wraz z żoną, Joanną prowadzę trzy sklepy pod szyldem Bricomarché: w Białogardzie, Świdwinie i Koszalinie. Pierwszy z nich otworzyliśmy z sukcesem w 2005 roku, a drugi już 3 lata później – w 2008 roku. Z Grupą Muszkieterów i branżą DIY jesteśmy związani od ponad 18 lat, dlatego jestem przekonany, że w nowo otwartym, koszalińskim supermarkecie zaoferujemy Klientom asortyment dopasowany do ich potrzeb.

Powierzchnia pierwszego supermarketu Bricomarché w Koszalinie wyniesie 2 000 m2. W jego pobliżu zlokalizowana zostanie wiata ogrodowo-budowlana licząca 450 m2 oraz parking dla klientów, który pomieści ponad 100 samochodów. Klienci koszalińskiego Bricomarché będą mogli skorzystać z dodatkowych usług, takich jak: cięcie blatów i płyt oraz transport zakupów pod wskazany adres. Oprócz standardowego sposobu dostawy sklep zaoferuje także transport HDS, czyli ciężarówką z wysięgnikiem prosto na miejsce budowy.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Koszalinie:

  • Adres sklepu: Morska 33B

  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-21.00, ndz. handlowa: 10.00-19.00

  • Liczba pracowników: 29

  • Liczba kas: 3

  • Liczba referencji: 30 tys.

  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Dodano: 10 marca 2020
Podziel się na: