MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ KOLEJNY SKLEP SIECI BRICOMARCHÉ

MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ KOLEJNY SKLEP SIECI BRICOMARCHÉ

Grupa Muszkieterów kontynuuje rozwój swojej sieci z kategorii „dom i ogród”. Od 27 października mieszkańcy Pyrzyc mogą korzystać z bogatej oferty nowego supermarketu Bricomarché. To pierwsza placówka sieci działająca w tym mieście, 17. w województwie zachodniopomorskim i 175. w Polsce. Dzięki otwarciu Bricomarché mieszkańcy zyskali dostęp do szerokiej gamy produktów remontowo-budowlanych, nowe miejsca pracy oraz dodatkowe korzyści płynące z organizowanych przez Grupę akcji społecznych. 

Klienci pierwszego sklepu spod szyldu Bricomarché w Pyrzycach mają do dyspozycji 28 tys. artykułów z czterech głównych działów: artykuły budowlane, ogród, dekoracja oraz majsterkowanie. Supermarket będzie regularnie zaopatrywany w rośliny od lokalnych dostawców. Powierzchnia budynku wynosi 1 200 m2, a na zewnątrz znajdują się wiata budowlana zajmująca 300 m2, ogród zewnętrzny o powierzchni 1 000 m2 oraz parking mieszczący 60 pojazdów. 

– Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego supermarketu Bricomarché w Pyrzycach, odpowiadającego na lokalne zapotrzebowanie w tym segmencie. Mamy nadzieję, że okoliczni mieszkańcy bardzo szybko odczują pozytywne skutki naszej obecności na rynku – mówi Paweł Kotliński, właściciel sklepu Bricomarché w Pyrzycach i dodaje Chcemy być przyjaznym i dobrym sąsiadem. Działamy siedem dni w tygodniu, gwarantując przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz produkty najwyższej jakości. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pyrzyc i okolic do nowego sklepu Bricomarché już od dziś. 

Oprócz dostępu do artykułów ułatwiających budowę domu, przeprowadzenie kompleksowego remontu czy dekorowanie wnętrz, klienci nowego Bricomarché mogą korzystać z dodatkowych usług takich jak cięcie na wymiar oraz transport zamówionego towaru. Z okazji otwarcia dla mieszkańców przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy z animatorem. 

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Pyrzycach: 

  • Adres sklepu: ul. Warszawska 1, 74-200 Pyrzyce 
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 8:00-20:00, sobota: 08:00-18:00, niedziela: 09:00-17:00 
  • Liczba pracowników: 24 
  • Liczba kas: 3 
  • Liczba referencji: 28 tys. 
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo 

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności 

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. 

Dodano: 27 października 2021
Podziel się na: