MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ BRICOMARCHÉ W GŁUBCZYCACH

MUSZKIETEROWIE OTWIERAJĄ BRICOMARCHÉ W GŁUBCZYCACH

2 marca br., Grupa Muszkieterów otwiera kolejny sklep sieci Bricomarché w województwie opolskim. Supermarket zlokalizowany w Głubczycach zaproponuje miejscowym klientom najlepsze oferty z kategorii dom i ogród w atrakcyjnych cenach. Z okazji otwarcia zaplanowano liczne konkursy z nagrodami, darmowe upominki, artykuły w promocyjnych cenach, a także animacje dla najmłodszych.

Grupa Muszkieterów zrzesza już prawie 500 niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy z sukcesem otwierają kolejne sklepy. Sieć Bricomarché jest liderem w kategorii supermarketów typu „dom i ogród” pod względem obrotów i umacnia swoją obecność na lokalnym rynku, co potwierdzają liczne kolejne otwarcia. Nowy sklep przy ulicy Oświęcimskiej 24 w Głubczycach jest pierwszym Bricomarché w mieście.

– Bez wątpienia w okolicy brakowało atrakcyjnej oferty budowlano-wnętrzarskiej. Dzięki nowemu otwarciu możemy zapewnić lokalnej społeczności dostęp do atrakcyjnych produktów do domu i ogrodu, wygodę codziennych zakupów, a także, co ważne, nowe miejsca pracy oraz dodatkowe korzyści płynące z akcji społecznych organizowanych dla otoczenia lokalnegostwierdzają Ewa i Rafał Grzywaczowie, właściciele sklepu Bricomarché w Głubczycach, którzy z Muszkieterami współpracują już od ponad 20 lat. Z sukcesem zarządzają innymi punktami sprzedaży Grupy – w Głuchołazach i Ząbkowicach Śląskich, gdzie poza sklepem prowadzą również stację paliw Intermarché. Jeszcze w tym roku przedsiębiorcy otworzą kolejne placówki Bricomarché w Nysie oraz Lubrzy pod Prudnikiem. 

Sklep w Głubczycach oferuje klientom ponad 30 tys. produktów w aż pięciu obszarach: artykuły budowlane, ogród, majsterkowanie, dekoracja i gospodarstwo domowe. Dodatkowo, klienci znajdą w supermarkecie artykuły od lokalnych dostawców.

Bricomarché w Głubczycach można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 19.00 i w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00. Klienci mogą zrobić zakupy na powierzchni prawie 2000 mkw., a obok głównej części zakupowej usytuowano ogród o powierzchni 400 mkw. i 750-metrową wiatę budowlaną.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Głubczycach:

  • Adres sklepu: Oświęcimska 24, 48-100 Głubczyce
  • Godziny otwarcia: poniedziałek–sobota: 7.00–19.00, niedziele handlowe: 10.00–18.00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów. Płatności można dokonywać w polskich złotych i koronie czeskiej

 Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Dodano: 01 kwietnia 2022
Podziel się na: