MUSZKIETEROWIE NA TARGACH FRANCZYZA

MUSZKIETEROWIE NA TARGACH FRANCZYZA

W dniach 19-21 października 2023 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się 21. edycja Targów FRANCZYZA, których uczestnikiem była Grupa Muszkieterów. Wydarzenie organizowane przez prestiżowy portal Franchising.pl oraz PROFIT system, wydawcę portalu i miesięcznika „Własny biznes FRANCHISING” odwiedza co roku kilka tysięcy osób zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod szyldem znanej marki.

To właśnie dla tych wyjątkowych spotkań, konferencji i warsztatów poświęconych przekazaniu wiedzy o franczyzie zdecydowaliśmy się po raz kolejny wziąć udział w Targach. Przez 3 dni targowe na firmowym stoisku byli dostępni właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, z którymi osoby zainteresowane prowadzeniem własnego biznesu mogły porozmawiać na temat różnych aspektów współpracy z Grupą Muszkieterów.

Oprócz zwiedzania części wystawienniczej uczestnicy targów mogli wziąć udział w części merytorycznej, czyli Seminariach Własnego Biznesu i posłuchać historii franczyzobiorców, którzy z sukcesem prowadzą swój biznes. Wśród prelegentów był Mirosław Szawerdo, właściciel Intermarché w Gdańsku, Myśliborzu i Dębnie, który opowiedział o zasadach współpracy z Grupą Muszkieterów i rozwoju własnej działalności pod szyldem Intermarché.

Targi FRANCZYZA to niewątpliwie doskonałe miejsce dla przyszłych przedsiębiorców na pozyskanie wiedzy z pierwszej ręki od franczyzodawców, z którymi planują związać swoją przyszłość, a dla franczyzodawców okazja do rozmów i poznania oczekiwań potencjalnych franczyzobiorców.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zdjęć z Targów FRANCZYZA 2023

 

Dodano: 24 października 2023
Podziel się na: