MUSZKIETEROWIE NA TARGACH FRANCZYZA

MUSZKIETEROWIE NA TARGACH FRANCZYZA

W dniach 15-16 marca br. w Warszawie, na stadionie PGE Narodowym odbyła się wiosenna edycja Targów Franczyza, w którym to wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Grupy Muszkieterów.

Targi Franczyza to idealne miejsce na promocję oferty współpracy z Grupą Muszkieterów i szyldami Intermarché i Bricomarché wśród potencjalnych partnerów franczyzowych, ale także platforma do wymiany doświadczeń oraz inspiracji w dynamicznie rozwijającym się świecie franczyzy.

Targi, organizatorami których są: portal o franczyzie Franchising.pl oraz PROFIT system, wydawca portalu i miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” to też możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Seminariów Własnego Biznesu.

W debacie na temat „Czy handel to łatwy czy trudny biznes? Na pewno najpopularniejszy” Grupę Muszkieterów reprezentował Bartłomiej Tarłowski, Menadżer ds. Rozwoju Franczyzy i Komunikacji Korporacyjnej.

​2 dni intensywnych spotkań, 60 konceptów franczyzowych i setki odwiedzających zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką to krótkie podsumowanie wiosennej edycji Targów.

Dziękujemy organizatorom za owocną współpracę przy tym wydarzeniu, a przedstawicielom Grupy Muszkieterów za promocję modelu franczyzowego Intermarché i Bricomarché wśród potencjalnych przyszłych franczyzobiorców.

 

Dodano: 18 marca 2024
Podziel się na: