KONKURS URODZINOWY – WRĘCZENIE NAGRÓD KLIENTOM BRICOMARCHÉ W KĘTRZYNIE

KONKURS URODZINOWY – WRĘCZENIE NAGRÓD KLIENTOM BRICOMARCHÉ W KĘTRZYNIE

Już od 5 lat mieszkańcy Kętrzyna mogą remontować i budować swoje domy i ogrody dzięki produktom z Bricomarché. Na początku czerwca zakończył się urodzinowy konkurs Bricomarché, a już 24 lipca br. zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu wśród klientów sklepu w Kętrzynie. Otrzymają oni nagrody o łącznej wartości blisko 6 tys. zł.

Nagrodami w urodzinowym konkursie Bricomarché są 48-calowy telewizor marki Toschiba, pralka Beko, odkurzacz Philips, zestaw garnków Tefal, 2 smartfony Motorola, a także 4 dzbanki filtrujące Brita. Konkurs polegał na zrobieniu zakupów na określoną kwotę oraz uzupełnieniu otrzymanego kuponu o rymowany wierszyk na cześć polskiej reprezentacji w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej.

Bricomarché w Kętrzynie świętuje nie tylko 5-lecie swojej działalności, lecz także budowę magazynu o powierzchni 220 m2. Nowy magazyn pozwolił na poszerzenie asortymentu na hali sprzedaży, w tym m.in. kabin prysznicowych, glazury i terakoty. Dodatkowo, co szczególnie ważne w rozpoczynającym się okresie letnim, sklep zapewnia swoim klientom różnorodny i szeroki asortyment produktów do ogrodu, na balkon czy taras, m.in. baseny czy inne produkty dla dzieci i dorosłych oraz rośliny od lokalnych dostawców.

Sklep Bricomarché w Kętrzynie

Supermarket w Kętrzynie jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-20.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10.00-18.00. Na klientów czeka wiele usług dodatkowych oferowanych przez sklep, takich jak m.in. dowóz towaru, pomoc w załadunku, możliwość testowania produktów, cięcie drewna i wycinanie otworów w blatach oraz zlewozmywakach.

Supermarket położony przy ul. Składowej 1A funkcjonuje i będzie funkcjonowało na takich samych zasadach, jak dotychczas. Jest to jedna z 10. placówek tej sieci w województwie warmińsko-mazurskim.

Dodano: 22 czerwca 2018
Podziel się na: