KONFERENCJA MUSZKIETERÓW 2024

KONFERENCJA MUSZKIETERÓW 2024

Jednym z najważniejszych wyróżników modelu biznesowego Grupy Muszkieterów jest nieustanna dbałość o rozwój kompetencji przedsiębiorców w niej zrzeszonych. 6 lutego 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Konferencja Muszkieterów, podczas której właściciele sklepów Intermarché I Bricomarché mieli okazję posłuchać wykładów na temat skutecznej komunikacji, przywództwa, a także sztucznej inteligencji.

 

Wśród zaproszonych gości byli:

  • Kamila Kalińczak, dziennikarka, lektorka i trenerka wystąpień publicznych, autorka cyklu quizów o poprawności językowej „ĄĘ”, która pokazała „Jak mówić, żeby nas słuchano”. Temat niezwykle ważny dla każdego, bez względu na profesję, wzbudził ogromne zainteresowanie wśród przedsiębiorców.
  • Radek Kotarski to kolejny prelegent, który przeniósł uczestników w świat nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji. Jak sztuczna inteligencja zmienia świat i w jaki sposób można ją wykorzystać do rozwoju własnego przedsiębiorstwa to wątki, które były przedmiotem ożywionej dyskusji podczas tej części konferencji.
  • Jacek Santorski, jeden z najbardziej cenionych mówców i niewątpliwie największy autorytet od psychologii biznesu w Polsce swoim wykładem zakończył część merytoryczną konferencji. Prelegent w interaktywny i oparty na ożywionym kontakcie z publicznością sposób opowiedział o stylach przywództwa. Prezentacja pod tytułem: „Folwark czy drużyna? W stronę wszechstronnego przywództwa” obfitowała z jednej strony w obrazowe metafory, a z drugiej dostarczyła konkretnych rozwiązań, gotowych do wykorzystania w zarządzanych zespołach.

Dzięki tym niezwykłym wystąpieniom, niesamowitej charyzmie wszystkich prowadzących był to niezapomniany dzień dla uczestników konferencji.

Dziękujemy właścicielom sklepów Intermarché i Bricomarché za aktywny udział w wydarzeniu, a organizatorom za zapewnienie uczestnikom doskonałej dawki wiedzy i inspiracji.

 

Dodano: 07 lutego 2024
Podziel się na: