KOLEJNE PODWÓJNE OTWARCIE SKLEPÓW BRICOMARCHÉ

KOLEJNE PODWÓJNE OTWARCIE SKLEPÓW BRICOMARCHÉ

Bricomarché nie zwalnia tempa i ogłasza otwarcie dwóch kolejnych sklepów. 13 marca (środa) sieć otworzyła sklep w Jaworznie (woj. śląskie), należący do Bożeny i Arkadiusza Lehmann, a już następnego dnia, 14 marca (czwartek) otwiera placówkę w Lubinie (woj. dolnośląskie), którą zarządzać będą Violetta i Marek Sawa.

Dynamiczna ekspansja sieci Bricomarché trwa – w tym tygodniu do listy polskich sklepów dołączy punkt w Jaworznie, stanowiący 15. sklep w woj. śląskim oraz lokal w Lubinie, który jest 19. punktem Bricomarché w woj. dolnośląskim.

Sklep Bricomarché w Jaworznie jest pierwszym sklepem małżeństwa przedsiębiorców, Bożeny i Arkadiusza Lehmann. Punkt jest ponadto pierwszym sklepem Bricomarché w tej miejscowości. Właściciele placówki jako nowi franczyzobiorcy Grupy Muszkieterów, przeszli całą ścieżkę rekrutacji, zakończoną szkoleniem przygotowującym do otwarcia sklepu, które ukończyli w połowie ubiegłego roku, by w październiku 2023 otrzymać projekt Bricomarché w Jaworznie. Przed podjęciem współpracy z siecią „dom i ogród” ich kariery zawodowe związane były z innymi branżami. Bożena Lehmann pracowała wcześniej w jednym z największych banków w Polsce na stanowisku wicedyrektora departamentu zarządzania zintegrowanym ryzykiem, natomiast  Arkadiusz Lehmann, inżynier z długim stażem menadżerskim, w międzynarodowej korporacji działającej w branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej.

Zlokalizowany na Śląsku sklep posiada 3700 mkw. powierzchni sprzedażowej oraz dodatkowe 2300 mkw. powierzchni ogrodu zewnętrznego, na których zapewni dostęp do aż 36 tys. referencji z kategorii takich jak: artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz ogród. W ofercie sklepu znajdą się również produkty pozyskiwane we współpracy z lokalnymi dostawcami. Do dyspozycji klientów są 4 kasy, a pomocą służy 29-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza. Ponadto, sklep zapewnia 112 punktów parkingowych.

Cieszymy się, że mogliśmy zaufać Bricomarché i wspólnymi siłami sprowadzić sieć do naszej miejscowości. Jest to nie tylko pierwszy supermarket Bricomarché w Jaworznie, ale i nasz pierwszy sklep prowadzony pod tym szyldem. Wierzymy, że oferta Bricomarché zachwyci lokalnych klientów, których specjalnie z okazji otwarcia, mogliśmy przywitać licznymi atrakcjami i konkursami z nagrodami, aby wspólnie uczcić sukces naszej nowej placówki – mówi Arkadiusz Lehmann, właściciel sklepu w Jaworznie.

Drugi supermarket, którego datę otwarcia wyznaczono na 14 marca br., jest zlokalizowany w Lubinie. Sklep jest już trzecią placówką, którą wraz z żoną Violettą, zarządza Marek Sawa, doświadczony przedsiębiorca, pełniący jednocześnie istotne role w strukturach centralnych Grupy Muszkieterów. Zgodnie z jej unikatowym modelem partycypacyjnym pełni funkcję członka zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce i jest osobą odpowiedzialną z ramienia przedsiębiorców za Dział Franczyzy i Komunikacji Korporacyjnej.

Sklep w Lubinie zaoferuje równie szeroką ofertę blisko 35 tys. referencji, dostępnych na przestrzeni sklepowej o wielkości 3900 mkw. oraz ogrodzie zewnętrznym o 1100 mkw. powierzchni. Punkt będzie wyposażony w 3 kasy tradycyjne i 2 kasy samoobsługowe, a klientów obsłuży 25-osobowa kadra pracownicza.

Sklep w Lubinie jest trzecim już sklepem, który mamy z żoną okazję prowadzić, więc dobrze znamy zalety i wartości, jakie wynikają ze współpracy z Grupą Muszkieterów. Niemniej jednak, wciąż ogromnie cieszy nas, że możemy przyczynić się do rozwoju sieci Bricomarché i zapewnić dostęp do jej produktów klientów w kolejnym, nowym mieście – mówi Marek Sawa, właściciel sklepu w Lubinie.

Obydwa nowe sklepy zaoferują swoim klientom dodatkowe usługi, takie jak np. transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Ponadto, w obu punktach klienci będą mieli możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Jaworznie:

  • Data otwarcia: 13 marca 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Grunwaldzka 263, 43-600 Jaworzno
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–20:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Lubinie:

  • Data otwarcia: 14 marca 2024 r. (czwartek)
  • Adres sklepu: ul. Jana Pawła II 3, 59-300 Lubin,
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–21:00; w niedziele handlowe w godz. 9:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

 

Dodano: 13 marca 2024
Podziel się na: