INTERMARCHÉ RAZEM Z DANONE WSPIERA DOMY SAMOTNEJ MATKI

INTERMARCHÉ RAZEM Z DANONE WSPIERA DOMY SAMOTNEJ MATKI

Grupa Muszkieterów dołączyła do inicjatywy „Z nami pomagasz od kuchni” przygotowanej przez DANONE. W ramach akcji, 1 proc. ze sprzedaży wybranych produktów w sklepach sieci Intermarché został przekazany na rzecz Domów Samotnej Matki w całym kraju. Akcja trwała od 1 do 30 września 2020r.

Intermarché było jedną z sieci handlowych, które dołączyły do akcji organizowanej przez DANONE. Celem przedsięwzięcia było wspieranie Domów Samotnej Matki w całym kraju. Inicjatywa polegała na tym, że 1 proc. ze sprzedaży produktów wybranych marek został przeznaczony na zakup sprzętów kuchennych do placówek zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce. Klienci, którzy kupili promocyjne artykuły i tym samym wsparli akcję „Z nami pomagasz od kuchni”, mogli zarejestrować paragon i odebrać w prezencie jeden ze 100 plakatów.

Wśród kluczowych priorytetów Muszkieterów jest pomaganie innym. Właściciele sklepów Intermarché od lat chętnie angażują się w akcje, które mają na celu wspieranie potrzebujących. Tym razem zdecydowaliśmy się udzielić pomocy kobietom, które samotnie wychowują dzieci. To ważne, aby zapewnić im bezpieczne miejsca, w których będą miały zagwarantowaną wszelką niezbędną pomocmówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dodatkowo Fundacja „Zdążyć z Miłością” prowadzi zbiórkę na siepomaga.pl. Internauci mogą wrzucać datki do wirtualnej skarbonki i tym samym wspierać samotne matki oraz ich dzieci. Lista placówek, które zostaną objęte akcją oraz dodatkowe informacje o inicjatywie, są dostępne na stronie www.pomagaszodkuchni.pl.

Dodano: 02 października 2020
Podziel się na: