INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ PARTNERAMI MERYTORYCZNYMI KONFERENCJI FRANCZYZA’24

INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ PARTNERAMI MERYTORYCZNYMI KONFERENCJI FRANCZYZA’24

11 października 2023 r., w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Franczyza’24. Wydarzenie zorganizowane zostało przez redakcję miesięcznika Handel i serwisu HandelExtra.pl, która w tym roku świętuje swoje 30-lecie. Sieci Intermarché i Bricomarché przyjęły rolę partnera merytorycznego konferencji.

Rozmowy na temat modeli współpracy franczyzowej i aktualnych trendów w branży, inspiracje, wzajemna wymiana doświadczeń, przestrzeń networkingowa to wszystko czekało na uczestników wydarzenia.

Grupę Muszkieterów reprezentowali Bartłomiej Tarłowski, menadżer ds. rozwoju franczyzy i komunikacji korporacyjnej oraz Tomasz Pietrzak, specjalista ds. rozwoju sieci, którzy wygłosili prelekcję na temat: „Franczyzowych modeli współpracy z Intermarché”.

Pierwszą edycję konferencji Franczyza’24, której jako Grupa Muszkieterów byliśmy parterem merytorycznym, uważam za bardzo udaną. Nie zabrało cennych dyskusji na temat franczyzy i wyzwań dla całej branży. Jako Grupa zaprezentowaliśmy modele franczyzowe Intermarché, pokazując w ten sposób elastyczność marki i gotowość do umacniania swojej pozycji na rynku. – powiedział Bartłomiej Tarłowski.

W debacie na temat: „Franczyza jako start dla młodych” wziął udział Marek Sawa, członek komitetu wykonawczego Grupy Muszkieterów, właściciel dwóch supermarketów Bricomarché. Paneliści dyskutowali nad przyszłością franczyzy w kontekście następującej na rynku wymiany pokoleń i wyzwań, jakie niesie ona dla franczyzodawców.

– Od lat obserwujemy w Grupie Muszkieterów coraz większe zainteresowanie naszą ofertą wśród młodych przedsiębiorców. Osoby, które tworzyły Grupę ponad ćwierć wieku temu powoli myślą o zwolnieniu tempa i o tym, by zacząć cieszyć się owocami swojej pracy. Jesteśmy otwarci, by zapraszać do naszego grona osoby stawiające pierwsze kroki w biznesie, zarówno na drodze sukcesji wewnątrz Grupy, jak i przekazywania stabilnych, dobrze prosperujących spółek sklepowych nowemu pokoleniu przedsiębiorców spoza jej struktur. – mówił podczas debaty Marek Sawa.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i doskonałą organizację wydarzenia. Z okazji jubileuszu życzymy dalszych sukcesów w celnym opisywaniu branży retail, ciekawych wywiadów i publikacji na temat handlu, a przede wszystkim organizacji kolejnych tak merytorycznych spotkań, jak konferencja Franczyza’24.

 

 

Dodano: 11 października 2023
Podziel się na: