GRUPA MUSZKIETERÓW NA RETAIL TRENDS 2023

GRUPA MUSZKIETERÓW NA RETAIL TRENDS 2023

Retail Trends 2023 to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych w tym roku. 25 maja eksperci i przedstawiciele branży retail i FMCG spotkali się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim podczas kolejnej edycji Kongresu. Zaproszenie organizatorów do udziału w jednej z debat przyjął Tomasz Waligórski, Dyrektor Generalny Intermarché.

Retail Trends to bogaty program, ciekawe dyskusje na temat najważniejszych trendów kształtujących handel, przemysł i konsumenta oraz możliwość czerpania inspiracji. W tegorocznej edycji uczestnicy Kongresu mogli liczyć na wszystkie wyżej wymienione elementy.

Organizator kongresu Retail Trends 2023 – Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, zadbał o niezwykle ciekawą formułę wydarzenia. Sesja inauguracyjna plus podział na 5 bloków tematycznych, podczas których uznani menadżerowie i eksperci odpowiadali na kluczowe pytania nurtujące przedstawicieli branży oraz dzielili się własnymi doświadczeniami sprawił, że każdy z uczestników mógł wybrać interesujące go zagadnienia.

W bloku tematycznym „Omnichannel trends” w debacie „Po co nam sklepy fizyczne?” obok Tomasza Waligórskiego, Dyrektora Generalnego Intermarché uczestniczyli: Tomasz Stec, Managing Partner w Simon-Kucher & Partners; Michał Iwanciw, Retail Director w Allegro; Jakub Grzelak Managing Director of Retail w CCC oraz Jarosław Brudnicki, Dyrektor Zakupów w POLOmarket.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tym inspirującym wydarzeniu.

Dodano: 30 maja 2023
Podziel się na: