WEBINAR

FRANCZYZA INTERMARCHÉ I BRICOMARCHÉ – BEZPŁATNY WEBINAR

W kontekście dynamicznych zmian, jakie zachodzą na rynku pracy i w niektórych sektorach gospodarki, wiele osób zastawia się jak pokierować swoją dalszą ścieżką rozwoju. Uruchomienie swojego biznesu lub zmiana branży prowadzenia działalności gospodarczej, to scenariusze rozpatrywane przez aktywnych zawodowo i biznesowo.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, Grupa Muszkieterów organizuje internetowy, bezpłatny webinar, w którego trakcie szczegółowo przedstawimy zasady współpracy w ramach franczyzy Intermarché (supermarkety spożywcze) i Bricomarché (supermarkety z branży „dom i ogród”). Z kolei osoby prowadzące własne, niezależne sklepy pozyskają wiedzę na temat możliwości przyłączenia się do jednego ze znaków Grupy Muszkieterów.  

10 grudnia 2020r.
godz. 18.00

W TRAKCIE WEBINARU ODPOWIEMY NA PYTANIA

KTO ZABIERZE GŁOS?

Grupę Muszkieterów reprezentować będą m.in. Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce, Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna Bricomarché, Tomasz Walkowiak, członek Zarządu Intermarche, a także franczyzobiorcy prowadzący sklepy Intermarché i Bricomarché, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach.  

Gościem specjalnym spotkania będzie Arkadiusz Słodkowski – członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

PODSTAWOWE WYMAGANIA dla FRANCZYZOBIORCY

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wypełnij poniższy formularz i zapisz się na bezpłatny webinar, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 18.00. W odpowiedzi otrzymasz plan spotkania oraz link aktywacyjny umożliwiający w nim udział.

Zapisz się na webinar