DZIEŃ ZDROWIA W GRUPIE MUSZKIETERÓW

DZIEŃ ZDROWIA W GRUPIE MUSZKIETERÓW

21 marca w siedzibie Muszkieterów odbyła się druga edycja Dnia Zdrowia. Wydarzenie, którego smutna geneza związana jest z odejściem w 2022 roku wieloletniej pracownicy Grupy i jej prośbą skierowaną do koleżanek i kolegów tuż przed śmiercią, by badania profilaktyczne i dbanie o zdrowie stały się nawykiem, zostało  zorganizowane przez Fundację Muszkieterów.

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia była troska o zdrowie psychiczne.

Jakie atrakcje czekały na pracowników Grupy Muszkieterów?

✅ Wykłady: „Spotkanie z depresją. Jak ją rozpoznać, jak szukać pomocy i jak dawać wsparcie?” oraz „Rezyliencja. Jak budować swoją odporność psychiczną?” z ogromną empatią poprowadzone przez psycholożkę Weronikę Bryłę-Booth.

✅ Warsztat „Optymizmu można się nauczyć” zorganizowany przez Agnieszkę Pilujska, Koordynatorkę Zespołu Rozwoju Zasobów Ludzkich, w którym podzieliła się sprawdzonymi sposobami na to, by pozytywne nastawienie weszło w nawyk.

✅ Webinar „Reset w naturze – zaproszenie do świata caravaningu” – urozmaicona dziesiątkami zdjęć i kluczowych wiadomości prezentacja Michała Więcka, Radcy Prawnego Grupy, która zainspirowała uczestników do wypróbowania tej wyjątkowej formy podróżowania i odreagowywania codziennych stresów.

✅ Warsztat „Przejdź na green-office”, w czasie którego Radca Prawny i Kierownik Działu Prawnego Grupy Muszkieterów a prywatnie pasjonat roślin, Adam Guszczak przedstawiał dobroczynny wpływ flory w miejscu pracy.

✅ Zajęcia taneczne „Modern jazz” energetycznie poprowadzone przez naszą „firmową” instruktorkę tańca, Ewelinę Bąkowską, Asystentkę Dyrekcji Finansowej.

✅ Medytacja prowadzona i pranayama, czyli relaksująca część dnia, którą zapewniła Agnieszka Węgielewska – na co dzień Asystentka ds. Wprowadzania Danych, po pracy doświadczona instruktorka jogi, która po raz kolejny udowodniła, że każde miejsce nadaje się, by praktykować ten rodzaj aktywności.

✅ Poczęstunek od niezawodnych dostawców, którzy po raz kolejny wsparli wydarzenie zapewniając zdrowe i wartościowe przekąski.

Ogromne podziękowania kierujemy do firmy Corporate Wellness by MobileMed, która już drugi raz z otwartością i profesjonalizmem wsparła nas w poprowadzeniu merytorycznej  części wydarzenia oraz do pomysłodawczyni inicjatywy Aleksandry Szymskiej, Starszej Specjalistki ds. PR i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu za organizację i koordynację całego przedsięwzięcia.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego ważnego dla Muszkieterów dnia.

 

Dodano: 22 marca 2024
Podziel się na: