BRICOMARCHÉ W TRZEBINI OTWARTY DLA KLIENTÓW

BRICOMARCHÉ W TRZEBINI OTWARTY DLA KLIENTÓW

4 kwietnia br. (czwartek) miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej placówki Bricomarché w Trzebini, a tym samym 11. sklepu sieci w województwie małopolskim. Punkt mieści się przy ul. Długiej 34a i należy do małżeństwa przedsiębiorców: Ady Follendorf i Przemysława Górskiego-Follendorfa, którzy od 2019 roku z powodzeniem prowadzą Bricomarché w Krzeszowicach.

Klienci Bricomarché odwiedzają placówki sieci ze względu na duży wybór i atrakcyjne ceny produktów do domu i ogrodu. Od 4 kwietnia br. (czwartek) z szerokiego asortymentu, bo aż 41 tys. referencji, mogą korzystać kupujący w kolejnym punkcie w województwie małopolskim – w Trzebini, przy ul. Długiej 34a. Oferta nowego sklepu obejmuje: materiały budowlane, produkty ogrodowe, dekoracje, rośliny, w tym artykuły pozyskiwane od lokalnych dostawców. Klienci mogą korzystać również z dodatkowych udogodnień takich jak transport pod wskazany adres i pomoc w załadunku zakupionych towarów. W nowym sklepie można także dokonać zakupów na raty, za pomocą bonów GM i kart Sodexo czy zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez konieczności stania w kolejce.

Bricomarché w Trzebini posiada powierzchnię 3700 mkw. oraz ogród zewnętrzny zajmujący 1500 mkw. Do dyspozycji klientów sklepu jest również 110 miejsc parkingowych, 4 kasy oraz 30-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza.

 – Wraz z mężem jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że wspólnie z Grupą Muszkieterów otworzyliśmy kolejną, drugą już placówkę Bricomarché, tym razem w Trzebini. Jako właściciele analogicznej placówki w Krzeszowicach, od 5 lat pogłębiamy wiedzę na temat tego, czego potrzebują nasi klienci. Mam poczucie, że spełniając ich oczekiwania, z dnia na dzień darzą nas coraz większym zaufaniem. Nie zwalniamy zatem tempa i wraz z otwarciem drugiego sklepu prezentujemy szeroką ofertę Bricomarché mieszkańcom kolejnego miasta w naszym województwie, dając im tym samym możliwość zakupu wysokiej jakości artykułów do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach zapewnia Ada Follendorf, współwłaścicielka sklepu Bricomarché w Trzebini.

Z okazji otwarcia, dla mieszkańców Trzebini i okolic przygotowano liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Dodatkowo, wszyscy klienci będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia działalności placówki mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.

 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Trzebini:

  • Data otwarcia: 4 kwietnia 2024 r. (czwartek)
  • Adres sklepu: ul. Długa 34a, 32-540 Trzebinia
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony GM, karty Sodexo
Dodano: 04 kwietnia 2024
Podziel się na: