BRICOMARCHÉ NIE ZWALNIA TEMPA – NOWY SKLEP SIECI W JELENIEJ GÓRZE

BRICOMARCHÉ NIE ZWALNIA TEMPA – NOWY SKLEP SIECI W JELENIEJ GÓRZE

Mieszkańcy kolejnej miejscowości zyskali bezpośredni dostęp do bogatej oferty Bricomarché. Muszkieterowie otworzyli bowiem nowy sklep typu DIY w Jeleniej Górze. To już 16. supermarket sieci w województwie dolnośląskim oraz 163. w całej Polsce.

Powierzchnia supermarketu Bricomarché w Jeleniej Górze wynosi 2 100 m2. Przed sklepem zlokalizowany jest ogród zewnętrzny liczący 1 500 m2 oraz parking przeznaczony na 65 aut.

– Cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców na zakupy do nowego sklepu Bricomarché. W supermarkecie znajdują się towary ze standardowych działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja. Ponadto służymy klientom dodatkową usługą z zakresu transportu zakupionych produktów – mówi Liliana Pacholak, właścicielka sklepu Bricomarché w Jeleniej Górze i dodaje – Jesteśmy także otwarci na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami.

 Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Jeleniej Górze:

  • Adres sklepu: Wolności 129a
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-20.00, ndz. handlowa: 10.00-18.00
  • Liczba pracowników: 25
  • Liczba kas: 3
  • Liczba referencji: 29 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, Blik, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Uroczyste otwarcie Bricomarché w Jeleniej Górze odbyło się 4 grudnia 2019 roku. Wydarzenie prowadził konferansjer, a na przybyłych gości czekały liczne atrakcje, na przykład konkursy z nagrodami takimi jak telewizor czy mały sprzęt AGD. Jest to pierwszy supermarket sieci Bricomarché w Jeleniej Górze. W mieście działa także sklep Intermarché.

 Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, współpracę z Fundacją WWF na rzecz promowania świadomości związanej z dbaniem o otaczający nas świat flory i fauny, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

 

Dodano: 29 stycznia 2020
Podziel się na: