BRICOMARCHÉ INAUGURUJE 2024 ROK OTWARCIEM SKLEPU W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM

BRICOMARCHÉ INAUGURUJE 2024 ROK OTWARCIEM SKLEPU W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM

17 stycznia br. (środa) Bricomarché uruchamia placówkę w Sędziszowie Małopolskim. Punkt będzie 11. sklepem sieci supermarketów „dom i ogród” w województwie podkarpackim i 194. w Polsce. Tym samym sieć kontynuuje ekspansję, jednocześnie umacniając silną pozycję marki na polskim rynku DIY.

Nowo otwarty punkt Bricomarché w Sędziszowie Małopolskim jest drugim sklepem Anny i Pawła Kucharskich, franczyzobiorców działających w ramach zrzeszenia 500 niezależnych polskich przedsiębiorców, czyli Grupy Muszkieterów. Placówka posiada 1500 mkw. powierzchni handlowej i 500 mkw. ogrodu zewnętrznego. Jej oferta obejmuje 22,8 tys. referencji z działów takich jak: ogród, dekoracje, majsterkowanie i artykuły budowlane. Do dyspozycji klientów udostępniono 40 miejsc parkingowych, a pomocą w sklepie służy 19-osobowa załoga pracowników. Mając na względzie działania proekologiczne punkt został wyposażony w panele fotowoltaiczne.

W nowym sklepie będzie można skorzystać z usługi transportu zakupionych produktów pod wskazany adres lub zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez konieczności stania w kolejce.

Bricomarché w Sędziszowie Małopolskim to nasz drugi punkt sprzedaży. Po sukcesie, jaki odnieśliśmy prowadząc placówkę w Mielcu, postanowiliśmy skorzystać z możliwości rozwoju, jakie daje nam Grupa Muszkieterów i uruchomić kolejny supermarket. Posiadamy już niezbędne doświadczenie i cały czas możemy liczyć na wsparcie ze strony sieci oraz innych przedsiębiorców. Wierzymy, że zyskamy uznanie w oczach klientów oraz biznes, który będzie dla nas satysfakcjonujący pod każdym względem – mówi Anna Kucharska, właścicielka sklepu Bricomarché w Sędziszowie Małopolskim.

– Cieszymy się, że kolejna placówka Bricomarché pojawiła się na mapie Polski. Otwarciem sklepu w Sędziszowie Małopolskim inaugurujemy 2024 rok, który z punktu widzenia ekspansji będzie dla naszego szyldu bardzo ważny. Kolejne intensywne miesiące i otwarcia przed nami, o czym na bieżąco będziemy informować opinię publiczną – dodaje Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Sędziszowie Małopolskim: 

  • Data otwarcia: 17 stycznia 2024 r. 
  • Adres sklepu: ul. Witosa 22, 39-120 Sędziszów Małopolski 
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, godz. 8:00-20:00 
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza 
Dodano: 17 stycznia 2024
Podziel się na: