BRICOMARCHÉ GŁÓWNYM SPONSOREM NOWEGO SEZONU PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”

BRICOMARCHÉ GŁÓWNYM SPONSOREM NOWEGO SEZONU PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”

7 września br. na antenie Telewizji Polsat rusza 21. edycja programu „Nasz Nowy Dom”, prowadzonego przez Elżbietę Romanowską, znaną aktorkę filmową i serialową. Głównym sponsorem programu jest marka Bricomarché, sieć sklepów dom i ogród zlokalizowanych w niemal 200 polskich miastach.

Bricomarché pojawi się w nowym, 21. sezonie programu „Nasz Nowy Dom” w wielu odsłonach, m.in. jako sieć oferująca wszystko do remontu, dekoracji wnętrz i do ogrodu, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym, a także jako sprawdzony dostawca materiałów prosto na budowę dzięki specjalistycznej usłudze HDS z transportem i rozładunkiem dużych gabarytów.

W każdym odcinku ekipa remontowa odwiedzi pobliski sklep Bricomarché, by skompletować niezbędne artykuły do przeprowadzenia prac remontowych i wykończeniowych, korzystając przy tym z fachowej obsługi załogi sklepów Bricomarché.

W trakcie całego programu poznamy historie wielu rodzin potrzebujących natychmiastowej poprawy warunków mieszkaniowych i odzyskania wiary w lepszą przyszłość. Dzięki wsparciu grona ekspertów budowlanych, architektów, właścicieli i pracowników sklepów Bricomarché oraz widzów i fanów programu misja ta ma szansę powodzenia i diametralnej zmiany sytuacji bohaterów.

Wspieranie lokalnych społeczności wpisuje się w kluczowe wartości Bricomarché. Cel ten realizowany jest zarówno poprzez lokalne inicjatywy właścicieli poszczególnych sklepów, jak i ogólnopolskie działania prowadzone przez fundację Grupy Muszkieterów.

Program „Nasz Nowy Dom” z udziałem sklepów Bricomarché już wkrótce zagości w naszych domach, wywołując i wzruszenie, i radość. Wspólnie z telewizją Polsat pokażemy realne wsparcie dla rodzin, które w ciągu zaledwie kilku dni otrzymają godne warunki mieszkaniowe, wprowadzając się do swojego wyremontowanego domu. Cieszymy się, że nasza misja społeczna oraz szeroka oferta produktowa mogą przyczynić się do poprawy jakości życia wielu polskich rodzin i inspirować innych do pomagania – poinformowała Agnieszka Kurowska, Dyrektor Marketingu sieci Bricomarché w Polsce.

Do członków ekipy programu należy doświadczony architekt, który wcześniej współpracował z marką Bricomarché w social mediach. Jest nim Maciej Pertkiewicz, współtwórca kanału Twoja Ekipa i serii przystępnych video porad pod nazwą „Twoja Ekipa – Remontuj z Bricomarché”, a także pomysłowych rozwiązań DIY pt. „Wyzwania. 4 ściany” na kanale youtube  Bricomarché z pasją.

Za współpracę Bricomarché z telewizją Polsat oraz koordynację prac z produkcją programu „Nasz Nowy Dom” odpowiada agencja Media In Sp. z o.o.

Zachęcamy do oglądania nowego sezonu programu „Nasz Nowy Dom” na antenie Telewizji Polsat od 7 września, w każdy czwartek, od godz. 20:05.

Dodano: 31 sierpnia 2023
Podziel się na: