15. EDYCJA FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU

15. EDYCJA FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to coroczna okazja do spotkania i dyskusji przedstawicieli największych firm sektora spożywczego, hotelarskiego i gastronomicznego, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

W tym roku 15. edycja Forum odbyła się w dniach 7-8 listopada w hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie, a głównym jej hasłem było: Think Agile.

W wydarzeniu w roli eksperta w debacie inaugurującej drugi dzień Forum pt. „Nowy handlowy ład” wystąpił Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów. W czasie debaty poruszono kwestie związane z systemem kaucyjnym, kryzysem energetycznym, presją płacową oraz nowymi uregulowaniami prawnymi i biznesowymi w zakresie franczyzy.

Przed branżą spożywczą, handlową, hotelarską i gastronomiczną wiele wyzwań. Forum Rynku Spożywczego i Handlu to jedno z wydarzeń, w którym dzięki udziałowi wielu ekspertów, uczestnicy mają okazję do wymiany doświadczeń oraz poznania perspektyw rozwoju danej branży.

Dodano: 16 listopada 2022
Podziel się na: