12. TARGI BRICOMARCHÉ

12. TARGI BRICOMARCHÉ

12. edycja Targów Bricomarché odbyła się w dniach 5-6 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na powierzchni 2 hal targowych, czyli łącznie na ponad 6,5 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało 220 dostawców z sektora dom&ogród z całej Polski.

Targi to niepowtarzalna okazja dla właścicieli sklepów Bricomarché nie tylko do zapoznania się z szeroką ofertą produktową, ale też do nawiązywania nowych kontaktów, budowania pozytywnych relacji biznesowych czy podejmowania decyzji o współpracy.

Z tej możliwości skorzystało ponad 2,5 tys. gości, w tym przedstawiciele 175. sklepów sieci Bricomarché. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem zarówno wśród dostawców, jak i właścicieli oraz pracowników sklepów. A wszystko to dzięki wielu obopólnym korzyściom, jakie stwarza udział w tej niepowtarzalnej imprezie. To podczas 2. dni spotkań, rozmów handlowych kształtuje się obraz rynku, wzajemnych potrzeb i oczekiwań.

Tegoroczna edycja Targów Bricomarché odchodzi do historii. Osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia należą się ogromne podziękowania i słowa uznania.
A wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy na wiosenną 13. edycję Targów Bricomarché w 2024 roku.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku oraz relacji fotograficznej z tegorocznego wydarzenia.

 

 

Dodano: 06 września 2023
Podziel się na: