WSPÓŁPRACA Z BANKAMI ŻYWNOŚCI

WSPÓŁPRACA Z BANKAMI ŻYWNOŚCI

Sieć supermarketów Intermarché regularnie bierze udział w ogólnopolskich akcjach zbiórki żywności w ramach współpracy z polskimi Bankami Żywności.

W ramach współpracy Grupy Muszkieterów z polskimi Bankami Żywności w wybranych sklepach Intermarché wolontariusze kampanii przyjmują produkty żywnościowe na posiłki dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej.

Sieć sklepów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, regularnie bierze udział w Świątecznych Zbiórkach Żywności. Od 30 listopada do 1 grudnia 2018 roku klienci 62 sklepów Intermarché w 14 województwach mogli wspomóc najbardziej potrzebujących podczas akcji charytatywnej organizowanej przez Federacje Polskich Banków Żywności. W wyniku tegorocznej zbiórki prowadzonej pod hasłem „Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół”, klienci sklepów Intermarché przekazali blisko 8,4 tony żywności.

Jako Grupa Muszkieterów staramy się aktywnie wspierać działania niosące pomoc najbardziej potrzebującym. Cieszymy się, że nasi klienci tak hojnie wspomogli tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tegoroczną zbiórkę żywnościmówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów w Polsce.

 

Dodano: 15 grudnia 2015
Podziel się na: