SPOTKANIE ROCZNE FRANCZYZOBIORCÓW GRUPY MUSZKIETERÓW

SPOTKANIE ROCZNE FRANCZYZOBIORCÓW GRUPY MUSZKIETERÓW

Organizacja spotkań umożliwiających właścicielom sklepów Intermarché i Bricomarché dostęp do najważniejszych informacji i nawiązywanie między sobą bezpośredniego kontaktu stanowią olbrzymią wartość dodaną w kontekście rozwoju i wymiany myśli. Cykliczne spotkania są okazją do omówienia osiąganych przez Grupę Muszkieterów wyników finansowych w Europie i Polsce, wyzwań na kolejne lata, wyznaczonych priorytetów oraz planów, które umożliwią ekspansję Grupy i pozwolą na budowanie silniejszej pozycji Intermarché i Bricomarché na rynku FMCG i DIY.

We wtorek, 28.02.2023 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się Zebranie Narodowe kilkuset franczyzobiorców zrzeszonych w szeregach Grupy. Spotkanie miało jasny cel – podsumowanie działań zeszłorocznych oraz skierowanie uwagi na działania teraźniejsze i przyszłościowe. Przygotowana z myślą o spotkaniu prezentacja obfitowała w informacje dotyczące wyników, priorytetów krajowych, rozwoju oraz autonomii. Wśród prelegentów znaleźli się właściciele sklepów, którzy jednocześnie pełnią strategiczne funkcje na rzecz Grupy Muszkieterów.

Zebrania Krajowe są jednym z narzędzi pozwalających franczyzobiorcom mieć realny wpływ na Grupę Muszkieterów. Dzięki nim możliwe jest  wyartykułowanie własnego punktu widzenia oraz udzielenie odpowiedzi na pojawiające się pytania. To także czas na wspólne celebrowanie spotkania ludzi, których połączyła pasja do biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tegorocznego Zebrania Narodowego oraz zdjęć w galerii poniżej.

 

 

Dodano: 06 marca 2023
Podziel się na: