SKLEP INTERMARCHÉ W PABIANICACH LAUREATEM KONKURSU MARKET ROKU 2020

SKLEP INTERMARCHÉ W PABIANICACH LAUREATEM KONKURSU MARKET ROKU 2020

 

Supermarket sieci Intermarché w Pabianicach został wyróżniony w kategorii Najlepsza franczyzowa sieć handlowa w konkursie Market Roku 2020, organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę miesięcznika „Wiadomości Handlowe” i właściciela portalu wiadomoscihandlowe.pl. Organizatorzy konkursu docenili nową odsłonę supermarketu Intermarché, którą zaprezentowano klientom w połowie marca br. W pabianickim sklepie m.in. poszerzono gamy asortymentowe w tym o produkty bio i z zakresu kuchni świata, postawiono jeszcze większy nacisk na jakość i świeżość, zastosowano nowoczesne rozwiązania w tym dłuższe taśmy kasowe oraz odświeżono szatę graficzną wnętrza i elewacji. W ciągu najbliższych 2-3 lat sieć planuje wprowadzenie nowego konceptu we wszystkich supermarketach Intermarché.

Do tegorocznej edycji konkursu Market Roku zgłosiło się aż 350 sklepów. Jednym z nich, a zarazem tym, który został wyróżniony w zestawieniu jest pabianicki sklep Intermarché, zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej 34 B.

Cieszymy się, że nowa odsłona sklepu Intermarché w Pabianicach została wyróżniona w konkursie Market Roku 2020. To dla nas ogromna satysfakcja zwłaszcza, że o wyniku decydowało jury złożone z kilkudziesięciu ekspertów – mówi Benjamin Ferte, członek Dyrekcji Handlowej Intermarché i dodajePotwierdzeniem, że wprowadzone przez nas zmiany przyniosły oczekiwany efekt jest fakt, że nowy koncept supermarketu doceniła nie tylko branża, ale także klienci pabianickiego marketu.

Z badań porównawczych, które agencja Indago przeprowadziła w grudniu 2019 r. i czerwcu br., wynika, że 97 proc. klientów pozytywnie ocenia zmiany wprowadzone w supermarkecie. Największy wzrost zadowolenia został odnotowany w 4 aspektach: nowa i szeroka gama asortymentowa, świeżość i jakość produktów, wygląd i aranżacja sklepu oraz nowoczesność.

Ze spontanicznych wskazań klientów wynika także, że docenili zwłaszcza mniejsze kolejki do kas oraz na dziale tradycja, a także duży wybór produktów bio i artykułów z gamy kuchnie świata. W ocenie klientów sklep jest przestronny oraz komfortowy.

__

Market Roku to prestiżowy plebiscyt, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. Jest to jedyny tego typu projekt na polskim rynku, a organizuje go Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca miesięcznika „Wiadomości Handlowe” i właściciel portalu wiadomoscihandlowe.pl. W tym roku konkurs organizowany był po raz 14., a jego wyniki zaprezentowano podczas RETAIL & FMCG CONGRESS POLAND & CEE, czyli najważniejszego spotkania branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo‑Wschodniej.

 

Dodano: 23 października 2020
Podziel się na: