SKLEP BRICOMARCHÉ W WADOWICACH – JUŻ OTWARTY!

SKLEP BRICOMARCHÉ W WADOWICACH – JUŻ OTWARTY!

24 kwietnia br. (środa), przy ul. Konstytucji 3 Maja 12a w Wadowicach otworzono 13. w województwie małopolskim sklep Bricomarché. To jednocześnie druga placówka, zaraz po Suchej Beskidzkiej, której właścicielami są przedsiębiorcy Grupy Muszkieterów, Anna i Tadeusz Kempa. W dniu otwarcia klientom zapewniono liczne konkursy z nagrodami, a także atrakcyjne promocje.

Nowy sklep ma 3600 mkw. powierzchni handlowej, 1400 mkw. ogrodu zewnętrznego oraz 96 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów. Mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do blisko 30 tys. artykułów z czterech sektorów: budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród.  Co więcej, sklep jest proekologiczny, w jego ofercie znajdziemy rośliny pozyskiwane od lokalnych dostawców, a energię wytwarzać będzie m.in. za pomocą zamontowanych paneli fotowoltaicznych.

Poza bogatym asortymentem, klienci mogą korzystać z dodatkowych usług: transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów – blatów i drzwi na miejscu. Placówka realizuje także zamówienia artykułów drogą internetową, z możliwością odbioru w sklepie w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w tzw. systemie click&collect w specjalnie wyznaczonym miejscu, bez konieczności stania w kolejce.

W Bricomarché zatrudnienie znalazła 30-osobowa kadra pracownicza, a do dyspozycji klientów są 3 kasy.

Jako przedsiębiorcy z długim stażem w Grupie Muszkieterów, z pełnym przekonaniem i zaufaniem do produktów tej marki, wraz z żoną otwieramy drugi już sklep. Jest to tym samym 13. placówka Bricomarché w województwie małopolskim, co oznacza, że klienci z chęcią dokonują tu zakupów do swoich domów i ogrodów. Pragniemy poszerzać swoje doświadczenie w prowadzeniu supermarketów i wraz ze wsparciem Grupy Muszkieterów podnosić poprzeczkę na rynku DIY, w dalszym ciągu dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. – mówi Tadeusz Kempa, współwłaściciel Bricomarché w Wadowicach.

W dniu oficjalnego otwarcia kupującym zapewniono liczne konkursy z nagrodami oraz atrakcyjne promocje. Dodatkowo, wszyscy klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Moje Bricomarché, czyli pobiorą aplikację lub odbiorą fizyczną kartę w sklepie, już od pierwszego dnia mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona. 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Wadowicach:

  • Data otwarcia: 24 kwietnia 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: Konstytucji 3 Maja 12a, Wadowice
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo
Dodano: 24 kwietnia 2024
Podziel się na: