SKLEP BRICOMARCHÉ W TARNOBRZEGU JUŻ OTWARTY – PONAD 30 TYS. PRODUKTÓW DO DOMU I OGRODU W ATRAKCYJNYCH CENACH

SKLEP BRICOMARCHÉ W TARNOBRZEGU JUŻ OTWARTY – PONAD 30 TYS. PRODUKTÓW DO DOMU I OGRODU W ATRAKCYJNYCH CENACH

Bricomarché, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci z produktami do domu i ogrodu kontynuuje ekspansję i otwiera pierwszą placówkę w Tarnobrzegu. To 15. supermarket marki w woj. podkarpackim. Należy do doświadczonego małżeństwa przedsiębiorców, Sebastiana i Moniki Kijewskich. Dotychczas prowadzili placówkę Bricomarché w Staszowie, a teraz, pod szyldem znanej i sprawdzonej marki zdecydowali się rozwinąć swoją działalność handlową.

Małżeństwo od 2020 r., z sukcesami zarządza Bricomarché w Staszowie, a równocześnie pełni istotne funkcje w strukturach centralnych, zgodnie z innowacyjnym modelem partycypacyjnym Grupy Muszkieterów. Sebastian Kijewski jest zaangażowany w działania dotyczące rozwoju sieci i zarządzanie jej majątkiem w Polsce, natomiast Monika Kijewska współodpowiada za pozyskiwanie i szkolenie franczyzobiorców.

Bricomarché w Tarnobrzegu mieści się przy ul. Sienkiewicza 80. Na przestrzeni 2000 mkw. hali handlowej i 1000 mkw. ogrodu zewnętrznego oferuje klientom ponad 30 tys. produktów. W asortymencie sklepu znajdują się artykuły z kategorii takich jak: budowanie, majsterkowanie, dekoracja czy ogród, w tym już niebawem dostępne będą rośliny od lokalnych dostawców. Mając na względzie kwestie proekologiczne, punkt zostanie również wyposażony w panele fotowoltaiczne.

Klienci sklepu mogą korzystać z dodatkowych usług ułatwiających proces zakupowy, między innymi transportu artykułów pod wskazany przez nich adres czy  transportu HDS, tj. za pomocą pojazdu ciężarowego z zainstalowanym dźwigiem, za pomocą którego można rozładować przewożony ładunek. Na osoby zmotoryzowane czeka 40 przysklepowych miejsc parkingowych, a na terenie supermarketu dostępne są 3 tradycyjne kasy. Pomocą w szybkim znalezieniu interesującego nas produktu lub wyboru sprzętu do domu czy ogrodu służy 23-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza. Już niedługo w sklepie zostanie uruchomiona również możliwość zamówienia artykułów drogą internetową, z możliwością odbioru na miejscu w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia.

We współpracy z Grupą Muszkieterów niezmiennie motywuje nas poczucie, że na każdym etapie działalności możemy liczyć na szerokie wsparcie – od tego marketingowego, poprzez logistykę czy wsparcie technologiczne. Od lat zarządzamy placówką w Staszowie, a teraz zdecydowaliśmy się na kolejny krok, jakim jest otwarcie kolejnego sklepu. Nie tylko realizujemy nasze marzenia o prowadzeniu własnej działalności, ale jednocześnie wprowadzamy ofertę sklepu do kolejnego miasta, które zyska nie tylko atrakcyjne produkty, ale również kolejne przedsiębiorstwo, które wesprze lokalną gospodarkę. Nie mieliśmy wątpliwości, że działając z siecią Bricomarché, będziemy dalej prężnie się rozwijać – mówi Sebastian Kijewski, współwłaściciel sklepu Bricomarché w Tarnobrzegu.

W dniu oficjalnego otwarcia, 17 kwietnia br. (środa), na odwiedzających nową placówkę czekają atrakcyjne promocje oraz liczne konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. rower, telewizor czy laptop. Dodatkowo, wszyscy klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Moje Bricomarché, czyli pobiorą aplikację lub odbiorą fizyczną kartę w sklepie, już od pierwszego dnia mogą korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzymuje e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona. 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Tarnobrzegu:

  • Data otwarcia: 17 kwietnia 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Sienkiewicza 80, 39-400 Tarnobrzeg
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony
Dodano: 17 kwietnia 2024
Podziel się na: