RUSZA KONKURS – MOJE PIERWSZE WAKACJE

RUSZA KONKURS – MOJE PIERWSZE WAKACJE

Pierwsza podróż pociągiem w góry lub nad morze, pierwsza wysłana pocztówka, pierwszy telefon do rodziców z budki telefonicznej – każdy z nas ma wspomnienia z pierwszych, samodzielnych wakacji. Niezależnie od tego, czy były to kolonie nad morzem, czy tydzień u dziadków na wsi – zawsze towarzyszyły nam wyjątkowe emocje o których trudno zapomnieć.

Z okazji zbliżających się wakacji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Moje pierwsze wakacje”. Do 9 lipca  wyślij zdjęcie i krótki opis pierwszych wakacji na wakacje@muszkieterowie.pl i wygraj rodzinny wyjazd lub zestawy wakacyjnych nagród.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Internauci wybiorą autorów 3 najpiękniejszych wspomnień wakacji w głosowaniu, a następnie Jury wskaże zwycięzcę. Laureaci otrzymają wakacyjne niezbędniki – gadżety oraz zestawy toreb i kosmetyczek podróżnych, a zwycięzca rodzinny pobyt w Dolinie Charlotty.

Jest więc o co walczyć, a na pewno cenne będzie już samo zagłębienie się w zakamarki pamięci i odszukanie pięknych chwil, które przeżyliśmy na pierwszych samodzielnych wakacjach. Nie mówiąc o fascynujących poszukiwaniach w albumach rodzinnych! Zapraszamy więc do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie „Moje pierwsze wakacje”!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Muszkieterów – inicjator akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

Konkurs „Moje pierwsze wakacje”

Zgłoszenie: Wyślij 1 zdjęcie z pierwszych wakacji (max 2 MB) oraz krótki opis (do 500 znaków) na adres wakacje@muszkietrowie.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19.06-09.07.2017
Głosowanie: 11.07.2017-23.07.2017

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Wakacje z Muszkieterami

Dzięki akcji „Wakacje z Muszkieterami” ponad 1000 dzieci z całej Polski wyjedzie na swój wymarzony wakacyjny odpoczynek. Ambasadorką akcji jest medalistka olimpijska – Sylwia Gruchała.

Wzorowi uczniowie, pochodzący z niezamożnych rodzin, pomimo wielkiego wysiłku wkładanego w naukę, często nie mają możliwości na spędzenie lata poza domem. Dlatego już drugi rok z rzędu, Fundacja Muszkieterów, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, organizuje dla nich wakacje w górach i nad morzem. Oprócz letnich atrakcji dzieci będą poznawać 8 uniwersalnych wartości Małego Muszkietera. – Pozornie to bardzo proste słowa: odwaga, uczynność, otwartość, wrażliwość, mądrość, sumienność, pracowitość i uczciwość, ale życie pokazuje, że najprostsze rzeczy są najtrudniejsze. My dorośli – rodzice, pedagodzy, nauczyciele mamy bardzo odpowiedzialną rolę przekazywania młodym ludziom tego co ważne w życiu, a wakacje są do tego bardzo dobrą okazją. – mówi Sylwia Gruchała, ambasadorka akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

Wakacyjne wyjazdy objęła honorowym patronatem Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Dodano: 19 czerwca 2017
Podziel się na: