PRZEDSIĘBIORCY ZRZESZENI W GRUPIE MUSZKIETERÓW Z NAGRODĄ TOP FRANCZYZOBIORCA 2022

PRZEDSIĘBIORCY ZRZESZENI W GRUPIE MUSZKIETERÓW Z NAGRODĄ TOP FRANCZYZOBIORCA 2022

Franczyzobiorcy Grupy Muszkieterów zostali wyróżnieni podczas Targów Franczyza 2022. W trakcie wydarzenia organizowanego przez portal Franchising.pl oraz PROFIT system, wydawcę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”, wręczone zostały nagrody TOP Franczyzobiorca 2022, których laureatami zostali przedsiębiorcy zrzeszeni w szeregach naszej Grupy – Marek Sawa w kategorii Ambasador Marki oraz Krzysztof Gapys i Anna Kamińska-Gapys w kategorii Multibiorca.

Tegoroczna edycja Targów Franczyza odbyła się w dniach 20-22 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Był to inspirujący czas pełen wielu rozmów z osobami, które tworzą Grupę Muszkieterów. Wydarzenie zakończyliśmy z kolejnym sukcesem na koncie – z wyróżnieniem dla franczyzobiorców Grupy Muszkieterów. Nagrodę TOP Franczyzobiorca 2022 odebrali: Marek Sawa, właściciel sklepów Bricomarché w Głogowie i Lubaniu, oraz Krzysztof Gapys i Anna Kamińska-Gapys, właściciele trzech supermarketów Intermarché (dwóch w Śremie oraz jednego w Gostyniu), a także 4 stacji paliw Intermarché (dwóch w Śremie, jednej w Kościanie i Gostyniu).

Marek Sawa prowadzi dwa supermarkety Bricomarché, w Głogowie i Lubaniu, a do tego w ramach działalności w strukturach sieci jest odpowiedzialny za Dział Franczyzy, w tym rekrutację i szkolenia przedsiębiorców przystępujących do Grupy. W związku z pełnioną funkcją często reprezentuje Grupę na targach, konferencjach branżowych czy briefingach prasowych. Ponadto występuje w roli eksperta na łamach prasy branżowej, udziela wywiadów i przekazuje opinie na temat franczyzy Grupy Muszkieterów. Marek Sawa był również zaangażowany w prace nad Kodeksem Dobrych Praktyk Franczyzowych oraz nad regulacją franczyzy, reprezentując Grupę Muszkieterów w spotkaniach z Ministerstwem Sprawiedliwości. Brał także czynny udział w przygotowaniach i wdrożeniu nowej platformy komunikacji franczyzy, która nosi nazwę Odmień Swoje Życie.

Bardzo cieszę się z przyznanej nagrody, która jest przypieczętowaniem codziennej pracy i zaangażowania. To nie tylko moja zasługa, ale również wszystkich moich pracowników, dzięki którym zarządzane przeze mnie sklepy świetnie prosperująmówi Marek Sawa, członek Komitetu Wykonawczego Grupy Muszkieterów, właściciel dwóch supermarketów Bricomarché, i dodajeGrupa Muszkieterów daje nam know-how, a do tego wspiera w wprowadzeniu biznesu, przy czym jako franczyzobiorcy mamy pełną swobodę podejmowania decyzji. Dzięki temu na solidnym fundamencie możemy samodzielnie budować nasz sukces.

Krzysztof Gapys doświadczenie zdobywał w centrali zakupowej Intermarché jako kupiec w Pionie Zakupów. Na pewnym etapie swojej ścieżki zawodowej zdecydował się na pracę na własny rachunek. Pierwszy sklep wraz żoną otworzyli w 2002 roku w Śremie. Od tego czasu dynamicznie rozwinęli swój biznes, a obecnie prowadzą w sumie trzy supermarkety Intermarché i cztery stacje paliw. Podążają także za trendami rynkowymi – w ostatnich dwóch latach w swoich placówkach wdrożyli najnowszy koncept supermarketu Power. Wszystkie biznesy państwa Gapysów w ramach sieci Intermarché generują roczny przychód na poziomie 132 mln zł brutto i dają zatrudnienie ponad 150 osobom. W ramach działalności na rzecz centrali Krzysztof Gapys pełni funkcję członka Zarządu Grupy Muszkieterów.

Nasz unikalny model franczyzowy polega na współtworzeniu Grupy przez wszystkich jej członków. Dlatego oprócz prowadzenia własnych sklepów wraz z żoną, pełnię ważną funkcję w strukturach centralnych Grupy Muszkieterów. Mam więc bezpośredni wpływ na kształtowanie kierunków jej rozwoju i cieszę się podwójnie z przyznanego wyróżnienia. To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych franczyzobiorców i jednoczesne potwierdzenie, że nasz model się sprawdza, a co więcej jest szeroko doceniany – podsumowuje Krzysztof Gapys, członek Zarządu Grupy Muszkieterów, właściciel trzech supermarketów Intermarché i cztery stacji paliw.

 Pełną relację z Targów Franczyza 2022 znaleźć można pod adresem: https://franchising.pl/artykul/12515/relacja-targow-franczyza-2022/

Dodano: 27 października 2022
Podziel się na: