PODSUMOWANIE 11. TARGÓW BRICOMARCHÉ

PODSUMOWANIE 11. TARGÓW BRICOMARCHÉ

11. edycja Targów Bricomarché przeszła właśnie do historii. W miniony wtorek i środę, tj. 7 i 8 marca 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich gościliśmy prawie 200 dostawców z sektora dom&ogród z całej Polski. Niemal 7000 m2 powierzchni targowej zostało wykorzystane na zaprezentowanie oferty handlowej firm współpracujących z siecią, z którą miało okazję zapoznać się 240 właścicieli sklepów Bricomarché i ponad 2500 odwiedzających.

Targi to także możliwość nawiązywania nowych kontaktów, budowanie pozytywnych relacji biznesowych i tworzenie platformy wymiany myśli na temat wzajemnych potrzeb i oczekiwań. To intensywny czas zarówno dla wystawców, jak i organizatorów.

 „Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: przedsiębiorcom oraz pracownikom sieci Bricomarché. Szczególne podziękowania kieruję do naszych dostawców, dzięki którym możemy oferować klientom produkty w najlepszej relacji jakości do ceny. Naszym celem jest osiągnięcie trzeciej pozycji na rynku DIY oraz umocnienie pozycji najtańszej sieci. Jestem przekonany, że tegoroczna edycja targów przybliżyła nas do realizacji tych celów – Jacek Paszke, Prezes Bricomarché w Polsce, właściciel sklepu Bricomarché w Wałczu.

Kolejna okazja do spotkania się z naszymi dostawcami już 5-6 września br. – zapraszamy na 12. Targi Bricomarché!

Zdjęcia z 11. Targów Bricomarché poniżej:

Dodano: 09 marca 2023
Podziel się na: