PIERWSZY BRICOMARCHÉ W ŚWIDNIKU KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W ŚWIDNIKU KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 27 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Świdnika, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Sportowej 1, będący 4. sklepem tej sieci w województwie lubelskim oraz 152. w Polsce, oficjalnie rozpocznie działalność w środę – 10 października br.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbędzie się 10 października br. W tym dniu od godz. 8.00 do 20.00 na mieszkańców Świdnika będzie czekać wiele niespodzianek. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z loterii konkursowej, a także uczestniczyć w rodzinnym pikniku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Świdniku zostanie otwarty pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodajeNasz asortyment jest dostosowany do różnorodnych potrzeb Klientów. Profesjonalni doradcy Bricomarché pomogą Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem, zaczynając od budowy oraz prowadzenia domu, pielęgnacji ogrodu, dekoracji wnętrz, kończąc na majsterkowaniu.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego i zaangażowanego sąsiada oraz solidnego partnera w interesach. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Ważnym elementem prowadzenia naszego biznesu jest współpraca z miejscowymi przedsiębiorcami. Produkty pochodzą głównie od polskich dostawców i producentów, część z nich to przedstawiciele naszego regionu. Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty wszystkich działów sklepu. – mówi Bartosz Chudzik, właściciel sklepu Bricomarché w Świdniku.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Świdniku:

Adres sklepu:                                     ul. Sportowa 1

Godziny otwarcia:                              pon.pt. 07.0020.00, sb. 07.0020.00, ndz. 9.0018.00

Liczba kas:                                         3

Akceptowane formy płatności:          gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo

                                                                i Grupy Muszkieterów

Liczba miejsc parkingowych:            100

 

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • 25 – 30 000 tys. artykułów,
  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
  • ogród zewnętrzny,
  • produkty od lokalnych dostawców m.in. śruby, gwoździe, wkręty
  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,
  • usługa cięcia płyt
Dodano: 09 października 2018
Podziel się na: