PIERWSZY BRICOMARCHÉ W MŁAWIE Z BOGATĄ OFERTĄ PRODUKTOWĄ

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W MŁAWIE Z BOGATĄ OFERTĄ PRODUKTOWĄ

Współpraca z lokalnymi dostawcami, nowe miejsca pracy i dodatkowe dochody do budżetu miasta to tylko niektóre korzyści wynikające z otwarcia sklepu Bricomarché w Mławie. Dzięki temu klienci mogą również skorzystać z szerokiej oferty produktów typu „dom i ogród”, a także uczestniczyć w akcjach społecznych. Oficjalne otwarcie 157. marketu tej sieci w Polsce zaplanowane jest na 27 marca br.

– Jestem przekonana, że otwarcie pierwszego supermarketu Bricomarché w Mławie niesie za sobą liczne korzyści, zarówno dla mieszkańców tego miasta, jak i okolic. Sam sklep będzie miał powierzchnię 1600 m2. Dodatkowo, mając na uwadze komfort klientów, udostępniamy im także ogród zewnętrzny o powierzchni 1000 m2, wiatę ogrodowo- budowlaną, która ma 400 m2 oraz parking mieszczący 120 samochodów. Dzięki rozbudowanej powierzchni sklep zaoferuje klientom łącznie około 26 tysięcy artykułówmówi Magdalena Zakowana, właścicielka Bricomarché w Mławie.

Nowo powstały market Bricomarché daje klientom dostęp do wysokiej jakości produktów do domu i ogrodu z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z tych artykułów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny. Dodatkowo, mieszkańcy Mławy i okolic mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony profesjonalnych doradców oraz korzystać z usług takich, jak: cięcie na wymiar czy transport zamówionego towaru.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Mławie:

  • Adres sklepu: Napoleońska 29, 06-500 Mława
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 8.00-20.00, ndz. handlowa: 9.00-16.00
  • Liczba pracowników: 24
  • Liczba kas: 3
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów

W dniu oficjalnego otwarcia sklep będzie czynny w godzinach 8.00-20.00. Zostały wówczas przewidziane liczne atrakcje dla klientów. Wśród nich znalazły się m.in. animacje dla dzieci i dorosłych, konkursy z nagrodami, licytacje oraz balony dla najmłodszych.

Dodano: 26 marca 2019
Podziel się na: