PIERWSZY BRICOMARCHÉ W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

PIERWSZY BRICOMARCHÉ W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM KORZYŚCIĄ DLA REGIONU

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 25 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Konstantynowa Łódzkiego, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché przy ul. Spółdzielczej 3, będący pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 153. w Polsce, oficjalnie rozpocznie działalność w środę – 24 października br.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbędzie się 24 października br. W tym dniu od godz. 8.00 do 21.00 na mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego będzie czekać wiele niespodzianek. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z licznych atrakcji zapewnionych przez animatora, a także wziąć udział w pikniku rodzinnym.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Konstantynowie Łódzkim zostanie otwarty pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodajeJest to już druga lokalizacja Bricomarché uruchomiona w październiku. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne trzy markety.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach, a także fachowe doradztwo. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego oraz zaangażowanego sąsiada, a jednocześnie solidnego partnera w interesach. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

Wyróżnikiem Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim jest jego duża powierzchnia 3 tys. m2, na którą składa się sklep wewnętrzny, ogród oraz wiata budowlana. Nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców – mówi Sylwia Preus, właścicielka sklepu Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim.

 

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim:

Adres sklepu:                                     ul. Spółdzielcza 3

Godziny otwarcia:                              pon.sob. 07.3020.00, ndz. handlowe 9.0019.00

Liczba kas:                                         5

Akceptowane formy płatności:        gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo  i Grupy Muszkieterów

 

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • 25 – 30 000 tys. artykułów,
  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
  • ogród zewnętrzny,
  • wiata budowlana,
  • produkty od lokalnych dostawców,
  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru.

 

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski
  • Muszkieterowie dla Polek
  • Place Zabaw – Muszkieterowie
  • Wakacje z Muszkieterami
Dodano: 22 października 2018
Podziel się na: